Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én lennék ezért kicsinyes?...

Én lennék ezért kicsinyes? Érdekelne a véleményetek.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a barátom és én külön élünk, én a szüleimnél ő pedig a legjobb barátjával. Vettem egy tejszínhabot valamelyik nap, majd rászóltam a barátjára és persze a kedvesemre is, hogy ha lehet ne egyék meg, mert terveim vannak vele. :). Rá 3 napra megyek át és nem volt a hűtőbe. 100szor a szájukba rágtam, hogy NE EGYÉK MEG, vitatkoztam a barátommal és nem a pottom 500ft-ért, hanem elvi okokból. Erre rávágta, hogy kicsinyes vagyok. Én nem így érzem.

2012. febr. 28. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ha olyan világmegváltó terveid voltak a tejszínhabbal, miért nem tartottad otthon. Biztos megkívánták ha ott volt több napja előttük.
2012. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Ne csinálj ügyet belőle! Ok, megkérted, ők tojtak rá, de azért egy tejszínhab nem a világ vége! Vegyél másikat, csináld meg amit akartál, aztán közöld velük, hogy amiért megették, azért most ebből nem kapnak-csak úgy elvi okokból.
2012. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a tejszínhabért csaptam balhét, hanem hogy megkértem valamire és lett volna ideje megvenni( ugyanis tudta, hogy rosszul fog esni) mégis szart rá.
2012. febr. 28. 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem nevezném kicsinyességnek, de túlreagálod.


Ha csak több nap múlva kell valami, akkor ne hagyd ott úgy, hogy ott se laksz.

2012. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Megértem,hogy nem esik jól,hogy kértél tőlük valamit,és nem érdekelte őket.Ezt nyugodtan elmondhatod Nekik is...de...kicsit szerintem is túlreagálod a helyzetet.Egyszerűen mondd meg a barátodnak,mi esett rosszul az egészben,beszéljétek meg,hogy máskor ne legyen ilyen,és lépj túl rajta.Egyébként meg ha megveszel valami számodra fontos dolgot,azt mindig magadnál tartsd!
2012. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Majd, ha akartőled valamit, Te is mondjad neki, hogy ne kicsinyeskedjen.
2012. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Elhiszem, hogy rosszul esett, egy kicsit balhézhatsz érte, de ezért nem érdemes összeveszni senkivel sem.

Magadra vess elsősorban, tudod milyen kis zabagépek a fiúk..kecskére nem bízunk káposztát:)

2012. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Minek hagytad ott ha nem is ott laksz?????



1.Azt mondtad terveid vannak vele

2.otthagytad

3. ráadásul 3 napig

4. mégis hogy gondolod hogy ott van valami az Ő hűtőjükben 3 napon át és nem nyúlnak majd hozzá?

5. HONNAN GONDOLHATTÁK VOLNA HOGY NEM FELEJTETTED OTT????

6. talán szóltál nekik hogy napok múlva lesz majd szükséged rá?

7. ugyanoda lyukadok ki: minek hagytad ott, nem is ott laksz?



Nem kicsinyesnek mondanálak, hanem túlreagálod nagyon.

2012. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan... Mondd azt, hogy a hasáról akartal lenyalogatni, egyből megbántja : D ez csak vicc volt :)


Én nem csinálnék belőle ugyet, max legközelebb jobban dugd el : D 14L

2012. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Én értem,hogy mire gondolsz.Értem, és megértem.Nem gondolnám,hogy kicsinyes vagy.Nálunk ugyanez volt, engem sem a pénz zavart, inkább az,hogy amikor kellett,akkor vettem észre,hogy nincs,és mehettem a boltba megint.
2012. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!