Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi zsidó él Magyarországon...

Mennyi zsidó él Magyarországon? Miért utálják őket sokan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 08:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
52%
Igen, 18:43, lehetett volna több áldozata. Az olyanokat, mint te kellett volna jól megszenvedtetni és akkor nem beszélnél többé ilyen hülyeségeket. Hogy tudod más emberek halálát kívánni, mikor nem is tettek ellened soha semmit személy szerint?
2009. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
62%

saját magadat röhögteted ki, te egyszerű lélek .

ja, akkor már a világháború is hazugság, meg sem történt.

hadd gratuláljak

2009. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
42%

15:18 vagyok

az az igen okos és tapintatós ember írta ezt:

"Na, kis pondró. Hát nagyot tévedsz; annyit se értek, hogy a seggünket kitöröljük veletek"

1.nem vagyok zsidó,ha az lennék akkor meg mi van

2.mit képzelsz te magadról te undormány az ilyenek miatt van ez az egész...te többet érsz??mennyivel bzmeg???és mivel?mit csináltál te már az életben ami minden megváltoztatott,amitől valamivel is jobb?ki vagy te,hogy ilyeneket mondj?szerintem nézz inkább magadra súlyos problémákban szenvedsz,hogy ennyire gyűlőlj akármit/akárkit is.

és akkor most írhatsz vissza fúúdecsúnya dolgokat nem fog különösebben érdekelni...

ja és amúgy ajánlatos a wc papírral kitörölni a sggedet

M

2009. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
17%
bocsi tapintatos rövid o-val akartam:S
2009. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez a válasz sem okozott nagy csalódást, ugyanannyira semmit mondó, mint amit először írtál :))
2009. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
48%

Annak az idiótának,aki tagadja a holokausztot:

Itt nagy a pofád mi???név nélkül, még az email címedet sem mered kitenni. de élőben nem hiszem, hogy lemernéd tagadni, hogy a holokauszt megtörtént. tudod, ez bűncselekmény....

ha következményei is lennének annak, hogy mit pofázol, nem mernéd leírni.az ilyenek miatt,mint te ment tönkre az ország, meg az egész világ, nem a zsidók miatt.


ui: én nem vagyok zsidó, de felháborítanak az ilyen emberek.

2009. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
68%
A zsidók,lopnak,csalnak,hazudnak,így jutottak odáig,hogy sokan felsőbb pozícióba kerültek.Sok könyvet olvastam róluk,de saját tapasztalatom is van.Milyen ember(ember-e?)az,aki meglopja azt,akivel együtt él?Míg kómában feküdtem az intenzíven,a bankkártyámmal olyan adósságot csinált,hogy egy évig nyögtük a két fiammal!És igaza van annak,aki azt írta,hogy ők a legnagyobb antiszemiták!Nekem mondta az a fasz,hogy ő többet ér nálam,és minden más népnél!Akinek nem tetszik,amit írtam,annak ott az e-mail címem,írogathat!!!!
2009. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
18%

Kedves utolso, tudod nemcsak a zsidok mondanak ilyet, h màrpedig mi tobbet èrunk, mint màs.Ilyen az emberi termèszet, ilyenek vagyunk MIND, h hasonlitgatjuk magunkat a màsikhoz.Ha meg ràdàsul akad egy idiota, mint Hitler aki elkezdi irtani a fajtàjukat, nyilvàn àtmennek ok is tàmadàsba, h ok jobbak.

Tortnelmi oki vannak, h a zsidok igy meg lttek kulonboztetve, nem volt nekik megengedve az a pàr fogllkozàs, ami màsoknak igen, màshonnan kellett megèlniuk, ezèrt lettek kereskedok, ezèrt alakult ki h jo èrzèkuk van a pènzhez.Ilyet mondani,h a zsidok lopnak cslnak hazudnak.Nemcsak zisdok csinàljàk ezt, kèpzeld el. Nekem van tistessèges zsido ismerosom, ès van hètmèfoldes parast ganè nemzsido ismerosom. A zèrt beszèlsz igy m az èlet tèged egy ilyen emberrel hozott osse, aki tortènetes zsido.


Erre meg csk azt tudom mondani, olyan embernek szlj 2 gyereket, akiben megbizol annyira h amig komàban vagy nem lop meg.Ha meg mègse, akkor IJ(igy jàrtàl), cikivan....utàn konnyu zsidozni

2009. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
72%

A zsidó akkor is egy szemét népség, de úgy látom, hogy neked halvány fingod sincs ezekről, ezért nem is bocsátkozom vitába veled!!!!!!!!!!!!!

Mellesleg nem a mocskos zsidónak szültem 2 gyereket!!!!

És, te nagyon zsidó párti, jobban tennéd, ha visszaülnél az iskolapadba, mondjuk az első osztályba, ahol megtanítanak helyesen írni magyarul!!!!

2009. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
25%

1. Nem vagyok se zsidó imádó, se zsidó gyűlölő.

2. Képzeld tudok helyesen írni magyarul, csak siettem és francia klaviatúrán gépeltem!

Úgyhogy nekem te ne mondd meg milyen iskolapadba üljek vissza. Feltételezem, sőt biztos vagyok benne, hogy magasabb iskolai végzettséggel rendelkezem, mint te- Általában akik ilyen intelligensen nyilvánulnak meg, mint te( "mocskos zsidó") azok nem éppen a társadalom intelligensebb részét képezik.


Szóval ahelyett, hogy ide irogatsz hülyeségeket menj és törleszd a hatalmas adósságod!!Hehe...biztos jó szar neked.

2009. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!