Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi zsidó él Magyarországon...

Mennyi zsidó él Magyarországon? Miért utálják őket sokan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 08:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
18%
xD
2009. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
43%

Magyar klaviatúrán sem tudsz helyesen írni! Olvasd el,hátha rájössz!

Ne feltételezz semmit,hogy én milyen iskolai végzettséggel rendelkezem,mert meglepődnél!

Azt írod,hogy akik ilyen intelligensen nyilvánulnak meg,mint én,azok nem éppen a társadalom intelligensebb részét képezik? Miért? Te hogyan fejezted ki magad? Nagyon kedves,okos vagy,ha azt írod,hogy hehe....stb.? S te tartod magad intelligensnek?

Bár,jobban belegondolva,mindketten "okosak" vagyunk,amiért ilyen témán vitatkozunk. Ezt lásd be te is!

Hagyjuk abba,oké? Az egész átment személyeskedésbe,pedig nem is ismerjük egymást. Gondolom,most azt mondod magadban,hogy nem is szeretnél megismerni,de ezzel én is így vagyok.

Ja,már letörlesztettem az adósságomat!:D

2009. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
76%

Lehet valóban meglepődnék, ha betolnál egy 8 általánossal rendelkezem szöveget....azért egy érettségit kinézek belőled:)

De valóban, értelme sok nincs a vitatkozásnak, ilyen kérdésekben nem lehet meggyőzni a másikat. Volt pasim apja volt ennyire extrém eset, mint te, lehet neki is "rossz emlékei" voltak. Mindegy, én őt nagyon sajnáltam. Nagyon rossz, ha ennyi keserűség, és színtiszta gyűlölet van valakiben. Nem tudom vallásos vagy e vagy hiszel-e olyanokban, mint úgyis visszakapod a sorstól azt, amit te adsz. Én azért a biztonság kedvéért nem mocskoszsidóznék mindenhol, mert az internet ápol és eltakar, de hiszek benne, hogy valahol valaki felírja minden ilyen megnyilvánulásainkat, aztán a végelszámolásnál jöhet a pofára esés.

2009. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, hogy nem LEtörlesztettem, csak törlesztettem,úgy jobban hangzik, ha már nyelvtani témákba is belemegyünk:)
2009. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
69%

A végzettségem:2 osztály,mint a vonatnak. :)))

Ne sajnálj engem.

Nem hiszek isten létezésében,se a végelszámolásban.Egyedül magamnak tartozom számadással,és hidd el,nyugodtan alszom.

Ami a nyelvtant illeti,valóban elírtam. Most jobb neked,ugye? :)

Azért ne örülj olyan nagyon,mert most is találtam a tiedben nyelvtani hibát! :)))

Komolyan mondom,örülök,hogy nem vitázunk többet!!

Na,vigyázz magadra!!

2009. jún. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért utálják a zsidókat?

Pl: Kis falu; bejön a boltba a zsidó, mivel nem tud magyarul, megkérdezi, hogy beszél-e valaki angolul. Akad valaki aki igen, és fordít neki. Nem volt az, amit keresett, erre szó nélkül kimegy. Annyit nem bír kiejteni a száján, hogy Thank you. Hogy a köszönést már meg se említsük. Első alkalom után még azt mondtuk, hogy ok, pont egy bunkó volt. Harmadik alkalom után azt, hogy segítsen neki a f.szom.

Két régió nem egy cégét üzletileg "csőbe" húzták, persze, hogy azokon a környékeken nem állnak szóba velük, és utálják őket.

Arról pedig, hogy "nagyon összetartó nép" csak annyit, hogy üzletben és pénzügyekben még egymást is ott vágják át, ahol tudják. Nem átalják egymást is lejáratni, megvádolni, ha arról van szó, hogy valamelyik szervezetükben hatalmat szerezhessenek.

2009. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
túl sok
2010. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Csak el kellene olvasni a Bibliát és meg is érteni az olvasottak értelmét. A Kánaánitákat (szinte a teljes nemzetet) az éjszaka leple alatt mészárolták le a a zsidók. Az indok: mert Bálványimádók voltak. Ennyi az indoklás. Hát nem aranyos? Akik kiismerik magukat az igaz történelemben azt is tudják kik voltak azok a Kánaániták.
2014. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
1,5-2,5 maximum 3 millió :) És már nem csak a nagyvárosokban élnek, hanem a legapróbb falvakban is. Szép lassan többségbe kerülnek és senki észre sem veszi, hogy mindenhol Dávidok és Eszterek rohangálnak. Ezek tények.
2015. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 bcs911 válasza:
A mai világban a zsidóság nagyon magas pozíciót tölt be. A világ leggazdagabb emberei között nagyon sok a zsidó, ezeknek az embereknek a politikai befolyásuk is nagyon nagy, nagyon sok ember életét meghatározzák kisebb vagy nagyobb mértékben, ez meg nyilvánvalóan nem tetszik nagyon sok embernek. Magyarországon is nagyon erős a zsidóság. Nagyon sok zsidó van a legbefolyásosabb média csatornáknál, magas szintű politikában és a nagy cégek élén. Ebből pedig adódik, hogy inkább a saját érdekeiket nézik, ráadásul a nagy cégek eleve szembe mennek az átlag ember érdekeivel. A nem zsidó nép, meg érthető okokból nem szereti, hogy valamilyen idegen nép vagy idegen hatalmi banda uralkodik felettük. A valódi probléma egyébként azzal van, amikor csalók és tolvajok vannak a hatalomban, vagyis alapvetően a korrupció és az erkölcs nélküliség a legnagyobb probléma, és az hogy a választók nagyon nagy része szintén eléggé fogyatékos erkölcsi szempontból, ezért nagyon sokan nagyon rossz, erkölcstelen, tolvaj pártokra szavaznak, ez pedig tönkre teszi több millió ember jövőjét.
2016. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!