Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Undorodom az emberek rosszindu...

Undorodom az emberek rosszindulatától, más is van így?

Figyelt kérdés
Feltettem a minap ide egy kérdést és csupa rossz indulatú ember írt, minden féle mocskos embernek lehordtak, azért mert valamit nem tudta és megkérdeztem. Semmi rossz nem volt abban amit kérdeztem, csak néhány ember szemét az szúrta, hogy átvertek és hogy én is biztos majd átverek másokat.
2012. márc. 7. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt mindenki tökéletes. Senki sem csalja a másikat, csakis mindig a kérdező, senki sem néz bele a másik telefonjába, emailjeibe, csak az a gaz kérdező, senki sem kiabál agyerekkel, férjjel, csak a kérdező, akit ezért minimum máglyán kellene elégetni. Ha válaszolóként bevallasz valamit, akkor neked is a máglyán a helyed mellette! Egyébként mit kérdeztél?
2012. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne törődj az olyan kret.énekkel, azok lehet hogy neten keresztül ugatnak, kétlem hogy személyesen megengednének maguknak olyan idiótaa stílust
2012. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a magyar mentalitás.A sok retardált.Nem rég egy német és amerikai kollégámmal beszélgettem erről és elég nagyot néztek ,szörnyülködtek, nevetségesnek tartották hogy hogyan lehetnek ilyenek a magyarok.
2012. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régebben feltett ide egy kérdést egy lány,

kb. annyi volt a lényege, hogy pár barátnője csesztette, mert nem volt egy ideje munkája, és hogy mit tehetne ez ellen...na azok a válaszok. Szinte azonnal letámadták, "ámodozzál tovább rózsaszín világodban királylány és élősködj a pasidon", meg hasonló primitív gúnyolódást kapott-még azután is, hogy írta, nemrégiben meghalt az édesapja...Nem szoktam jelentgetni válaszokat, de akkor megtettem...

Sokan itt élik ki a frusztrációjukat, ne vedd magadra.

2012. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok és kicsit már meg is nyugodtam


A kérdést nem akarom ide bemásolni, mert biztos, hogy idetévednének a rosszindulatú emberek és megint lehordanának mindennek.

De ehhez hasonló ez a virág milyen fajta, nekem ezt mondták mikor eladták és erre olyanokat írtak, hogy a hajam égnek állt.

2012. márc. 7. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, ide némely témába leginkább az otthon ülő elhízott, unatkozó anyukák írogatnak, akik attól rettegnek hogy a párjuk félred.g és hát valahol le kell vezetni a feszültséget. pl. családi kapcsolatok kategória(tisztelet a kivételnek) ott a legnagyobb az oltás. Ha valaki boldog, akkor le kell szólni, mert az ő életük épp sz.r. Ha olyan kérdést írnak ki, amiben megjelenik egy harmadik fél, akkor lehordják a harmadik felet mindenféle ribancnak. A szex szerelem kategóriába meg tizenévesek járnak, gondolom ha írtál már oda érzékelted a szellemi színvonalat :)

Én csak ezt a kategóriát és a közoktatást olvasom már, régen én is mindig felhúztam magam némelyik válaszon, meg a lepontozásokon, iszonyatos gonosz a magyar emberek többsége... Ahogy mondani szokás "Megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is!"

Ne törődj a rosszindulatú kommentekkel :)

2012. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!