Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak? Már...

SOS! Mit csináljak? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

2hete járok az új sulimba és tényleg szinte MINDENKI megkedvelt és jóba is vagyok velük! Kivéve EGY csaj aki szerencsére nem az osztályomba jár, de bokacsizmámnak van egy nagyon kicsi sarka és mivel azt vettem fel az első héten leribancozott és azóta elmegy mellettem és "megint itt a ribanc" meglát és egyből utánam kiabál, hogy ribanc! De ha látnátok, hogy néz ki a festett hajával... na szóval nem félek tőle, eddig még úgy csináltam, mint ha észre se vettem volna és tényleg simán visszaszólnák neki, csak azt nem tudom mit mondjak? Szerintetek, hogy beszéljek vele? Mit mondjak neki?

Ja és még annyi, hogy facebookon meg egyből lájkolta a profilképem mikor bejelöltem úgyhogy arra is gondoltam (nem nagyképüségből) de, hogy szépnek tart és féltékeny vagy nemtudom..

Előre is köszönöm!


2012. márc. 9. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
és 13/L :)
2012. márc. 9. 14:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg féltékeny :) Ne mondj neki semmit, csak mosolyogj, az a legnagyobb fegyver ezek ellen.


20F

2012. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönööm..most mondták, hogy vigyázzak vele mert simán megver bárkit! Úgyhogy tényleg nem fogok szólni semmit:)
2012. márc. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!