Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adjon egy...

PannonGSM kérdése:

Szerintetek mit adjon egy nyolcadikos osztály a férfi osztály főnökének évégére?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen márkásabb ital.
2012. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez nem rossz ötlet, csak az a gond, hogy nem iszik szeszes italt se kávét....
2012. márc. 9. 17:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy szép ajándékkosár ízlésesen celofánba becsomagolva.

Beletenni pedig azt tesztek bele, amennyi pénz összejön.

Mondjuk márkás ital, csokoládé, Merci bonbon, vagy belga csoki, praliné... Vannak igazi teák is, amik már igényesebbek, ha nem iszik kávét.

2012. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok, milyen a zenei ízlésvilága, esetleg vegyetek neki néhány jó CD-t is (pl. klasszikus zeneit, ha szereti)
2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én anno vettem egy faragott fa szobrocskát (nagyon olcsó volt a kerámia boltocskában) mindegyik szoborra volt írva hogy milyen személyiséghez illik és azt választottam i amelyik leginkább ő volt. Ez egy aranyos és maradandó ajándék szerintem. :) Nagyon örült neki..
2012. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez a fa szobor jó ötlet, amikor elbúcsúztunk a német tanárnőnktől, mi is egy fa elefántot vettünk neki.

Egy szerencsehozó elefántot.

A CD-t is jó ötletnek tartom, az még elfér a fa szoborral együtt.

Nálunk van egy bolt, ami csak ilyen, fából készült ajándékokat árusít.

Mindenféle nagyságban.

Amit még jó ötletnek tartanék az ajándék mellé, egy szép, díszes képeslap, és ezt a lapot az egész osztály aláírja.

2012. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 segall válasza:

Legfőképpen,......

jó jegyeket!!! ;)

2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Zsaneeka válasza:
olyan valamit amiről tuti h eszébe juttok ha rá néz..1 üveg ital az olyan snassz és közhely is már.valamit amiről tudjátok h szereti ! Vagy készítsetek neki közösen valamit amin mindenkinek rajta van a fotója vagy az aláírása. :))
2012. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy guminőt és 4 szem viagrát... :D
2012. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ti ismeritek! Ám azt javaslom, hogy egy teljesen egyedi és személyre szabott dolgot /tettet/,amelyre mindig emlékezni lehet-a tanár úrnak és az osztálynak is! Deni-papi
2012. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!