Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adjon egy...

PannonGSM kérdése:

Szerintetek mit adjon egy nyolcadikos osztály a férfi osztály főnökének évégére?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 16:34
1 2
 11/16 anonim válasza:

1üveg jackdaniels

6karton cigi (minimum camel)

2012. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Jászay András ***** válasza:

Tulajdonképpen értettem én is, hogy miről szól a kérdés, kár, hogy nem azt írta le a kérdező, amit akart. A férfi osztály főnöke egy ruhaáruházban dolgozik, a tanulóknak férfi OSZTÁLYFŐNÖKÜK van!

Sajnos, nem csak helyesen írni, de helyesen olvasni is megtanultam...

2012. márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szeretetet.
2012. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
valami maradandót. pl osztálykép mindenki által aláírva, ha készültek fotók osztálykirándulásokon stb abból egy albumot, nem is olyan költséges. mi pl egy videót készítettünk az összegyűlt fényképekből a végén osztályképpel ezt kiírva dvd-re és tokban, valamint egy gravírozott tollat ami tuti csak neki lesz olyan formában. nem kell irtó nagy költségekbe vernie magát ilyenkor az osztálynak, van bőven amúgy is kiadás, és ezt ők is tudják. a lényeg, hogy ne egy üveg piával álljon elé az osztály. de ha jól tudom férfi osztályfőnöknek is szoktak virágot is adni :)
2012. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
KÖRMÖST NAGY VONALZÓVAL
2012. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Imi válasza:

Mi egy tollat vettünk, és gravíroztattunk bele egy olyan szöveget, amit csak mi értünk, meg ő...

Egy dísztárgy sem rossz, amiről eszébe juttok, ha ránéz.

Az ajándékkosár is jó ötlet, mindenféle jóval, esetleg gyümölccsel is, egy fényképalbummal a közös képeitekkel, kirándulásról, stb..

2012. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!