Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Miért ilyen a legjobb barátnőm másik legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

Na arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel testvérként tekintünk egymásra! Neki van egy másik nagyon jó barátnője és mindkettőjüknek van nagy tesójuk! Ma mennek be 4en a városba és hívni akartak engem is, de a legjobb barátnőm barátnője nem engedte...nem rég ismertük meg egymást és utána hívott is a városba csak akkor pont nem értem rá..Szerintetek most miért volt ilyen velem?

Ja és a nagyokkal is jóba vagyok!

14/L a nagyok meg 17/L

Remélem érthető valamennyire!


2012. márc. 15. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnődnek kellett volna kiállnia melletted, és ragaszkodni, hogy igenis hívjanak Téged is.
2012. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2012. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönööm!
2012. márc. 15. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én legalábbis kiálltam volna a barátnőmért

a másik így már nem is olyan hű de jó barátnő

vagy csak ki akarja sajátítani a közös barátnőtöket :S

2012. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És azt honnan tudtad meg, hogy a barátnő barátnője nem engedte? Ezt ki mondta el? Vagy ott voltál személyesen, amikor kijelentette, hogy te nem jöhetsz?
2012. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A másik barátnő biztos féltékeny rád. Egyébként nem feltétlenül jön ki egymással két ember, csak mert közös barátjuk van. Szerintem ez lehet az ok.
2012. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm mondta el nekem, hogy hívott volna, de a másik nem engedte... és igen, múltkor ketten mentem el a legjobb barátnőmmel a városba és akkor mondtuk, hogy ne jöjjön, mert olyan dolgokról beszéltünk ami rá nem tartozott! Am. szerintem is féltékeny lehet! köszönöm!
2012. márc. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!