Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lassan tisztázodott a kép,...

Lassan tisztázodott a kép, hogy akit a legjobb barátnőmnek hittem, annak nem én vagyok a legjobb barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan jöttem rá, és reménykedtem, hogy nem igy van, de más barátnőit tartja a legjobbaknak nem engem. Kb. 4 éve vagyunk legjobb barátnők, még lehet több ideje is. Csak ő volt nekem, másokkal nem voltam jóban. Mit tegyek?

Nehéz..


2012. márc. 15. 20:53
 1/7 anonim válasza:

velem is megvolt...

sajnos bele kell törődnünk. Én már lassan 6 éve voltam legjobb barátnője de eldobott másért.

A sarkamra álltam és szépen megbeszéltük.Most inkább beszélnetek kéne erről de ha félsz akk hagyd a francba nem érdemelte meg a barátságot

2012. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen eldob nem is ér annyit : )

Ne keseredj el, gondolj arra hogy ez nem barátság. Tegyél úgy mintha nem lenne senkid, ha Ő úgy, te is úgy : ) Lesz majd még igaz barátod:) Sok szerencsét

2012. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy egy osztályba is járunk, igy egész nap együtt vagyunk, egy padban ülünk stb.

Minden nap beszéltünk, ráadásul mindent megtudtunk beszélni, teljesen ismerjük egymást, már egy egy mozdulatból is megérzem ha van valami baja. Azt hittem, hogy ez igaz barátság. Most mit csináljak? Beszéljek vele? Mégis mit mondhatnék?

2012. márc. 15. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen mindannyian átesünk!


De ahogy írsz róla, ez igaz barátság. Minden áll, ami eddig, csak neki vannak más barátnői is, talán olyanok is, akik nálad is közelebb állnak hozzá. Ha ezt megtanulod elfogadni, ugyanolyan jó barátnők lehettek, mint eddig.


Amúgy az élet során a barátságok is változnak. Közeledtek, távolodtok, más fontosabb lesz, valakit teljesen elveszítesz szem elől. Van, aki az évtizedek feledéséből kerül újra elő.

Így van ez.

2012. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... aki meg neki a legjobb barátnője annak meg lehet hogy megint más a legjobb barátnője
2012. márc. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dinnyelove válasza:
szia! velem is volt ilyen, a legjobb baratnom elkezdett jatszani egy masik lannyal, latszott rajtuk hogy jol elvoltak,en masik ket lannyal kezdtem beszelgetni,mire o megsertodott es a masik lany lett a legjobbbaratja nehany napig. most iden osszevesztem nagyon azzal a masik lannyal de elotte a baratnom meg akart gyozni hogy fogadjuk be mert olyan maganyos. most, fel ev mulva a baratnom nnem akarja beismerni hogy a baratja volt.
2012. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

velem ugyanigy volt, csak azt hiszem egy idő után én éreztem ugy, hogy nem tartom őt a legjobb barátnőmnek...

elmondtam neki, megbeszéltük, hogy sima barátok leszünk és ennyi...

azóta (már lassan 5-6 éve) van egy igaz barátnőm és ő is annak tart, akivel meg megbeszéltem, hogy sajnos igy érzek...bármikor találkozunk, sokkal jobban eltudok vele beszélgetni, mint a gimnáziumban...

hiszek abban, hogy vannak emberek akik egymásnak vannak teremtve és ez nem csak a párkapcsolatokra igaz...

2012. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!