Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kiiratkozzam vagy...

Mit tegyek? Kiiratkozzam vagy tűrjem, hogy tönkretesznek? (hosszú, de valaki segitsen, köszönöm)

Figyelt kérdés
Első középiskolás vagyok.Van 3 csaj,mind a 3 csajjal jóba voltam,az egyik cicababa,mű szépség,beképzelt stb. másik kettő meg tök ronda(tudom leszólom,de megérdemlik) , és az egyik év elején legjobb barátnőm lett,de a másik kettő elhúzta,flegma lett. és jött az egyik aki barátnőm volt,hogy én lekúrv*tam meg azt mondtam,hogy minden hétvégén más pasival van.persze ez nem igaz,egy szóval se mondtam,semmi bajom nem volt a csajjal,jöttek a beszólások,hogy le ne ülj szét törik alattad szék(nagy fenekem van)és ő tudja hogy külsőmre tett megjegyzés fáj nagyon.. na és facebookra irkáltak ki mindent,szüleim mindent láttak,apu kiakadt és azt mondta szóljak osztályfőnökömnek,szóltam behívatta egyik csajt.és mikor beszélgettünk,akkor a az oszim mondja:barátnők voltatok és látszik,hogy hiányoztok egymásnak,erre mind a ketten elkezdtünk zokogni,meg is lepődtem csajon :/ meg mondott valamit erre a csaj még 2x elkezdett sírni.Erre a másik csaj kivolt akadva mikor meglátták,hogy csaj sir,erre az egyik azt mondta,hogy én a harmadikat kibeszéltem meg miket mondtam rá,közben azt ő mondta rá,beszéltünk csajról,de ő hozta mindig témába,erre beadta,hogy én mondtam,és most meg akarnak verni,+ azt szeretnék elérni,hogy iskolában megverjem őket,és kívágjonak suliból és fenyegetnek ilyen kiirásokkal facebookon,hogy tönkre leszel téve cicuskám,sok szerencsét az elkövetkezendő napokban,hónapokban,években meg ilyenek.És apu azt mondta,hogy nem fogja hagyni,hogy igy csináljonak bemegy behivassa szüleit,apu nagyon agressziv képes elmenni házhoz és cirkuszolni,ezért szeretném ezt osztályfőnökkel elrendezni,mert ha valamelyik csaj megüt akkor cirkusz lesz :( és most mennek a kiirások hogy készülj cicus,nehéz napok elé nézel,verekedni nem tud egyik se,nekem van bandém,de nem lehet velük rendesen beszélni,be vannak égve.Gondolkodtam a kiiratkozáson is,de szivem szakadna ha itt hagynám a barátnőim :( akik velem vannak mindig :( mit tegyek? 16/L
2012. márc. 17. 22:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bandám *
2012. márc. 17. 22:38
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Először is tanulj meg normálisan, érthetően fogalmazni, akkor is, ha vörös köd van előtted, és nem látsz a dühtől és a kétségbeeséstől.

Másodszor pedig: amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha vannak barátnőid, lógj azokkal, a többivel meg egyszerűen ne kommunikálj. Ne reagálj a kiírásaikra, üzeneteikre, fenyegetéseikre, ha pedig eléd állnak, egyszerűen röhögj a képükbe. Ne mutasd, ha fájdalmat okoznak, mert az emberbe ilyenkor hajlamosak ott belerúgni, ahol a legjobban tud fájni. Peregjen le rólad minden, amit mondanak. Valószínűleg nem az eszetekért szerettétek egymást, szóval nem lepne meg, ha miután lecseng ez az egész, pár hónapon belül újra össze lennétek nőve...

2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben,meglesz,csak jelenleg a könnyektől nem látok,de ez van. Amúgy az a baj,hogy én nem vagyok olyan,hogy leperegjen rólam,egy szó kiakadok és üvöltök.Ha pedig oda nézek,ahol ülnek,akkor rögtön odaszólnak,hogy kiszúrom szemem meg ilyenek. :S
2012. márc. 17. 22:52
 4/12 A kérdező kommentje:
szemed * nem lesz békülés az is biztos,ezen után pff..
2012. márc. 17. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szépen ctrl +alt+print el mencsd ezeket, vagy nyomtasd ki mind, aztán tilcsd le őket fb-n magadról.

Hagyd csak apudat had intézkedjen! nyudogtan vigye be ezeket a nyomtatásokat ofődnek, igazgatónak, lányok szüleihez. HA olyan kis árttlankák akkor csak hirtelen lettek fenyegetőző rosszindulatú dögök? Ezt senki nem hiszi el. Ha bántottad volna bármelyiket isakkor nem lenne ekkora arcuk. Nefélj, szüleik elött belesznek tojva, csinálja csak apud! írj majd mi volt

2012. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm válaszod.Jó ötlet a nyomtatás,meg is csinálom. :)
2012. márc. 17. 22:59
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekes, idióta barmok:)


Légy felnőtt hozzájuk képest, és röhögj a szemükbe ha elkezdenek piszkálni, beszólogatni, vagy esetleg egy megjegyzés

'Eszednek gondját visled... adás szünet "Bocs, annak ne, az nincs"

2012. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ott ne hagyd e miatt a sulit. Hát sok eszük az nemigen van. Sajnos gondolom/tudom milyen rossz érzés mikor neked van igazad, téged bántanak és mindenki a másik pártját fogja és te leszel a dög :S Kitartás! Az ilyenek elmúlnak, megunják majd. Az értelmi szintjüket tükrözi. Ne nézz rájuk, próbáld meg elterelni a figyelmed, főleg ha van jobb társaságod. Basszus, de mi ez? Óvoda? Ne menj nekik, mert úgy te húzod a rövidebbet. Ha ők bántanak akkor abból látlelet, rendőrség vagy igazgató és kész, bár szerintem nem fognak. Ezt a facebookos hülyeségüket is hagyd, de mentsd le és holnap vidd be az ofődnek vagy legalábbis legyen nálad jól elrejtve. Ha tényleg nem mondtál rájuk semmi rosszat akkor nincs mitől félned, normális hangnemben közlöd velük és otthagyod őket ha vita kerekedne. Csak hideg fejjel és normálisan, a dühöt meg próbáld elkergetni:) Az a legidegesítőbb nekik ha látják rajtad hogy nem lobban be a fejed és nem érdekel a dolog XD Amúgy lehet egy pint sc jobb lesz elmentésnek, vagy mindkettő. Majd meséld el nekem is mi olt:)
2012. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,azok. :) köszi választ!
2012. márc. 17. 23:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló,igazad van,gyerekesek,és ettől nagynak képzelik magukat,ha bántanak! :) jövő hét folyamán megirom,hogy történt e valami!Üdv. :)
2012. márc. 17. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!