Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért a kicsit húsisabb...

Miért a kicsit húsisabb lányokat bántják?

Figyelt kérdés

Ha valaki 170 cm, és 90-95 kiló, azt nem bántják, van egy túlsúlyos lány az osztályomba, Ő is kb ilyen alaku, Őt nem bántják a súlya miatt, és megjegyzést sem kap, hogy fogyni kellene neki... Viszont aki kicsit húsisabb, inkább gusztusosan húsos, vagyis nem csontkollekció, de nem is dagadék (ilyet senkire nem mondok, mindenki ember, vannak érzéseink)

Én megkapom, hogy 'Nagyon elhíztál, fogynod kéne'... vagy 'Milyen kispocakod van' kb ilyenek: 151-152cm, és 49 kiló. (kisnövésű vagyok)

Vannak sokkal húsisabbak nálam, mégis én kapom meg ugymondd a bántást, hogy fogynom kellene. Pedig nem érzem magam annyira csúnya dagadtak, oké, hogy van egy 5 kiló felesleg, de ha többet fogynék 5 kilónál az meg már nem lenne szép, mert a teljesen csontvázak sem szépek, sőőt nekem semmi szép nincs bennük.

Miért van ez így?


2012. márc. 27. 18:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

alakú*

dagadtnak*

2012. márc. 27. 18:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Sz@rd le őket,az emberek idióták.Ez úgy működik,mint az állatok között.Aki kis termetű,azzal azt hiszik,hogy lehet sz@rozni,ezért piszkálnak.A nagyoktól meg félnek.Idióta parasztok.Szerintem inkább foglalkozz rendes emberekkel,ne ilyen barmokkal.
2012. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindig olyan dologgal csúfolnak, ami csak szivatás, hogy dagadt vagy, elöl deszka, hátul léc vagy, hülye a hajad, stb.

A tényleg túlsúlyosakat szerintem nem merik, tudják, hogy ott igazán érzékeny pontra tapintanának. Talán.

Engem tömzsinek csúfoltak, 162 cm, 48 kg vagyok, tényleg rövidek a lábaim, de hát ez van. :)

2012. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Csak kicsit olyan bántónak tűnik, hogy mintha nekem lenne szükségem annyira nagyon nagy Norbi Updat fogyókurára, mikor ez a kicsi hús el is fér mivel a kistermetű embereknek amúgy sem áll jól az az igazán csont alak... Nekem nincs bajom a kövér emberekkel, csak hát így zavaró, hogy Ők nem kapják meg, hogy 'Na Zsuzsi, nem gondolkoztál a fogyáson?' viszont akinek egy kis húsija van, azt már piszkálják (nem osztálytársak, de 2 tanárom is mondta...)
2012. márc. 27. 18:18
 5/14 A kérdező kommentje:
Update*
2012. márc. 27. 18:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Bár lehet nem bántásnak szánják, hanem úgy gondolják, ezt még könnyen vissza lehet adni normális testsúlyra, de a 90 kilót már nem olyan könnyű, és annak a kamasz életében még bántás is lesz.
2012. márc. 27. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:

fiatalabb koromban én is sok bántást kaptam, mer volt egy kis fogni való a csípőmön, de nem vettem a szívemre ,mert amíg 10 fiúból 9 oda vissza volt értem addig akik piszkáltak egyet sem tudtak volna felszedni.


Az egyik barátnőmhöz meg bulikban rendszerint oda mentek a fiúk beszélgetni, de csak azért, hogy megtudják van-e barátom.

2012. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
fura ez nálunk is így van. én vagyok az egészségesen húsos... :)
2012. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

14 vagyok : )


De jó, hogy nem csak én vagyok így : ) Magamnak sem tetszem így, csak hát nem hiszem, hogy annyira nagyon sok lenne, ettől még nem vagyok undoritó, meg ettől nem vagyok másmilyen lány : )

2012. márc. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!