Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A husisabb nőket miért gondolj...

A husisabb nőket miért gondolják sokan igénytelennek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Hát mert nincs igényük a mozgásra, testük kordában tartására, esztétikus alakra. Gondolom. Persze sokszor nem tud mit tenni az ember az alakjával..
2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem ez hülyeség,az hogy valaki mennyire igényes annak semmi köze a testalkatához. Egy 40-kgos is lehet igénytelen,és egy 100 kgos is!
2011. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát ezt nem sértő szándékkal írom,de azért,mert valamilyen szinten igénytelenség,hogy az ember nem foglalkozik a testével. én is voltam "husisabb" (kövér) ,és azért mert baromi lusta voltam,igénytelen voltam rá,hogy mit eszek,és hányszor.

Persze akkor nekem is rosszul estek az efféle megállapitások,de aztán beláttam,hogy igazak és inkább elkezdtem sportolni+ normálisan étkezni.Attól,hogy valami sérti az ember egoját,még lehet igaz,és az okos ember tanul belőle,a hülye meg tiltakozik ellene,anélkül,hogy átgondolná van e igazságalapja.

2011. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

Ez egy baromság kedves utolsó :)


Van egy kb 48 kilós ismerősöm (lány) és nem mossa a köldökét :D fekete neki. Van egy fogalmam sincs hány kilós ismerősöm (de elég duci) ő meg a legtisztább, legillatosabb, legszebb hajú valaki akit ismerek. Gyönyörű azon kívül, hogy duci. (modell is)

2011. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

ez netto marhasag...


igenytelen maximum a gyenge ember...ehhez rakodik meg a megjelenes beli problema..."nem kellek senkinek ugysem,minek adjak magamra" mentalitas...

sokat jarok videken,es teny,hogy a nagyobb darab nok lenyegesen elhanyagoltabbak a "normalisabb" tarsaiknal,de!!!

ez egy ongerjeszto folyamat...

nem adok magamra,mert nem fogok kelleni ugysem senkinek,tehat nem is fogok kelleni senkinek,mert hogy nezek ki...

a higienikus,esztetikus megjelenes nem kene,hogy alkatfuggo legyen...

2011. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Én nem a higiéniáról beszéltem,az igényesség nem csak azt takarja,hogy naponta 2* megfürdesz,fogatmosol stb. Hanem azt is,hogy van e rá igényed,hogy képezd magad,nagy tudású legyél,legyenek céljaid,egészséges maradj,tudjál értelmesen beszélni..és ide sorolnám azt,hogy legyen az embernek igénye saját magára,hogy ne egy hájas,önbizalomhiányos ember nézzen vissza rá a tükörből,és hidd el,tapasztalatból beszélek,nem a levegőbe.

persze amig ti kövérek vagytok addig le fogtok pontozni,pont azért mert az a legfájdalmasabb amiről legbelül tudod,hogy van igazságtartalma.Igazából nekem mindegy,én már rájöttem a jellemhibámra,hogy igénytelen voltam a külsőmre és inkább lustálkodtam sport helyett

Az,hogy valaki kövér,sok mindent elárul a jelleméről.Ezen viszont lehet változtatni,aminek az az első lépése,hogy magadnak is beismered,hogy nem jó ez így.

2011. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%

a koverseg,mint jellemhiba???

jobarat,orvosi disszertaciora ne keszulj...

:))))

genetika,hormonzavar,egyeb betegsegek,folytassam???

pfffff...

2011. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Most azért mert nem tudok sportolni max a séta(térdkalács probléma régi balesetből)és nem tudok x ezreket ,,huh de egészséges" kajára költeni akkor igénytelen lennék?


Nem hinném.


Miért hiszik azt sokan hogy aki molett annak tuti nincs senkije?

2011. nov. 16. 17:48
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Genetika: a haláltáborban nem volt kövér ember,erre ezt szokták mondani..

van olyan,hogy valaki hajlamosabb hízásra,de olyan nicns,hogy genetikailag kövér.

kérdező: mozogni lehet térdproblémákkal is,pl úszás

Nincs pénzed: akkor mindenből fele annyit kell enni..

De mondom,én nem fogok senkit győzködni,ha ti jól érzitek magatokat kövéren,akkor semmi gond nincs,bár a koszorúerek nem díjazzák,de az a ti problémátok.Kifogást mindenre lehet találni,tudom,én is elsütöttem az összeset már :nincs pénzem,nincs időm ,nincs kedvem,van barátom,ezrét nem baj ha kövér vagyok..de legbelül ti is tudjátok,hogy gond.különben nem tennétek fel róla kérdést,és nem vennétek támadásnak ha valaki leirja a véleményét.

2011. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
A hormonzavart meg fogalmam sincs miért keveritek állandóan ilyen kérdésekbe,itt senki nem beteg,hanem cska simán kövér emberekről beszélt.Az,hogy valaki hormonprobléma miatt hizik meg sokkal ritkább,mitn ahogy itt azt szokták emlegetni..
2011. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!