Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szegényebben miért akarnak...

A szegényebben miért akarnak bűntudatot ébreszteni azoknak akiknek jobban megy?

Figyelt kérdés
Lényegtelen hogy kicsit vagy nagyon megy jobban.De ezek lelkiismeret furdalást akarnak okozni azoknak akik gazdagabbak mint ők.A hasonló dolgokkal "más ennyiből él" ;"rohadt gazdag" ;"jól megy" és hasonló szószerkezetek.

2012. márc. 31. 18:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt akarják elérni hogy érezd magad rosszul hogy gazdagabb vagy.Undorító
2012. márc. 31. 18:05
 2/19 A kérdező kommentje:
*mert
2012. márc. 31. 18:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki ettől rosszabbul érzi magát, ott baj van. A jómódu ember sem adhat mindenkinek egy ezrest.
2012. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam rosszul ettől.Én büszke vagyok arra hogy elértem ezt.Én magam dolgoztam meg érte , nem beleszülettem.
2012. márc. 31. 18:13
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mennyire gazdag. Ne haragudj, de aki milliárdokat lop emberektől azt ne kelljen már dícsérnem. Meg számomra két részre oszlik a gazdag emberek. Vannak akik oké, de rengetegen nem oké. Az az undorító, hogy ilyen kapzsi emberek vannak akik ennyire féltik a pénzüket és még minnél többet akarnak. Más nyomorúságtól tényleg nem lát és egy kapzsi ember még mindig lenyúzná a bőrét. Na ez az undorító. Nem csak a nagyfejesekről beszélek.
2012. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én tisztességes úton értem el azt amit, soha nem loptam meg az államot és nem csaltam adót!Nincsen jachtom meg magángépem de mindent megtudok venni amit szeretném.
2012. márc. 31. 18:21
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezek? A szegény ember talán nem ember? Esetleg ők...
2012. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Sunyi irigy emberek általánosítanak h akinek jobban megy az általában nem tisztességes.
2012. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszteségesen tetted az rendben van. Csak tudod a t-mobile, eon, k&h, stb. is tisztességesen szedi be a pénzeket. Múlthéten nagyapám viszem hallásvizsgálatra és egy készülékért 70 ezer forintot kértek. Egy füllhagatót 2-3 ezer forintért lehet venni akkor azt a készüléket miből gyártották? Ezt is lehet tisztességesen keresni. Na de ha jobb világban élnénk és a minimál bér nettó 200 ezer forint lenne akkor nem lenne gond, de még egy nyavajás munkahelyet se lehesen szerezni... Bezzeg a külföldi cég itt megél és a magyart meg megölik.
2012. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem is vállalkozásom van , munkahelyeket teremtettem vele.Igaz , hogy keveset de teremtettem.Nem csinálok olyan kiskapus meg egyéb be nem jelentős dolgokat mint sok kolléga.A vállalkozásra a pénzt külföldi munkával szedtem össze.
2012. márc. 31. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!