Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok már ezt a...

Ti nem unjátok már ezt a hipsterkedést?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én pl. nem is tudom, mi az.
2012. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát azok a fiatalok akik mindenféle nem ismert előadóakat hallgatnak, mert azt hiszik, hogy attól nagyon egyedik lesznek, vintage dolgokat hordanak, de közbe apple számítógépjük és iphonejuk van, általában van tumblr-jük,blogot is vezetnek, mellette valamilyen "művészi" tevékenységet végeznek: fotóznak, kisfilmeket rendeznek.
2012. ápr. 7. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
ha őszintén foglalkozik a művészettel, nem menőzésből, akkor nem nézem le. aki nagyon ki akar ríni a tömegből, azt se nézem le, csak ha leszól másokat...
2012. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

08:06


Az ilyesmit bajos dolog unni, mivel a fiatalok egy része mindig ilyen volt és ilyen is lesz. A nyelvhasználatod alapján azonban minimum hipster vagy, vagy valami még rosszabb. "Vintage dolgok", az eszed tokja.

2012. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
de
2012. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hipstereztek le, hát rágugliztam.

Kiderült, hogy azért, mert van egy blogom, rajzolni tanulok egy öreg szakállas úrtól, gitározok és érdekel a környezetvédelem. Ezért átkozom a szubkultúrák kitalálóit:D

2012. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Én is kevésbé ismert előadókat hallgatok, de nem azért, mert, hogy én most ezzel kitűnök a tömegből, hanem mert egyszerűen ezek tetszenek. Egyébként eleve hülyeség, hogy kevésbé ismert előadó, egyszerűen csak más réteg ismeri, és hallgatja. Biztosra veszem, hogy aki Caramelt hallgat, az nem hallgat Sigur Rost, és viszont.

Az, hogy valaki fotózik vagy rajzol, még nem hipster. Vagy akkor a művészeti sulikban mindenki az lenne? Baromság. Vintage-dolgok? Hm... én ezt inkább a Forest Girl stílushoz tudnám kötni. Blogot vezet? Ó, istenem! Kismillió ember vezet blogot, én is, könyves blogot. Akkor most hipster vagyok? Iphoneja van? Jó neki. Irigykedsz? Én is szeretnék, de meg kell elégednem a telefonommal, amivel csak telefonálni és pontos időt megnézni lehet.

2012. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!