Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy fiatal 21 éves lány miért...

Egy fiatal 21 éves lány miért akar minden áron férjhez menni aki életében eddig nem dolgozott?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki minden áron férjhez akar menni,eddig nem volt önálló élete,még a szüleivel él és ők tartják el,se egy csekket nem adott fel,se semmit..fogalma sincs a való életről és még nem tapasztalta ki önmagát.Ez egy menekülés lenne számára?
2012. ápr. 8. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Én is vágyom arra, hogy férjhez menjek, persze nem azonnali hatállyal, de várom a napot, amikor megígérem a páromnak, hogy örökre Vele maradok.

Nem biztos, hogy menekülés, kérdés az is mióta vannak együtt, illetve a későbbiekben lesz-e állása.


nem minden lány menekül, aki fiatalon házasodni szeretne.


22-L

2012. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nincsen senkije neki,de ő egyből olyan kapcsolatot keres,ahol egyből elveszik feleségűl..vagy ha nem is egyből de várhatóan.
2012. ápr. 8. 10:23
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen jól csinálja. Miért menne bele egy sehova nem vezető kapcsolatba?
2012. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
21 éves, nem 14. Miért lenne baj, ha férjhez akar menni??
2012. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
37%

Nők...

Amúgy a házasság többnyire szabadság a szülőktől és az önálló, felelősség tudatod élethez vezet.

Lehet hogy csak ezekre van szüksége. Mutassátok meg neki milyen a felelősség az önállóság! :) majd rájön hogy ezekre vágyik és nem férjre. Amúgy a lányoknál nem alap, hogy mihelyst összejönnek valakivel egyből a házasságra gondolnak? ;)

2012. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom olyan párt képzel el magának, aki mellett sem kell majd dolgoznia. Egy ideje a szülei biztos mondogatják, hogy ideje lenne valamit kezdeni az életével, ő meg csak biztonságra, nyugalomra vágyik.
2012. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
É. Is igy csinaltam és boldog vagyok a férjemmel nem kell dolgoznom így mindent meg tudok adni neki
2012. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 csibexke válasza:
60%
vagy csak büdös neki a munka :) a mai világban ez eléggé elterjedt :)
2012. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Lusta, buta, nincs szakmája, nem tudná magát eltartani. Kell egy madár, aki eltartja. /nem, mellékesen ezt látja a szappanoperákban, mást meg nem néz, mert nem érti meg/
2012. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

8, 9 eléggé előítéletesek vagytok.


Én sem maradnék a párommal, ha nem akarna elvenni. nagyon várom már az esküvőnket (még 2-3 év). Ettől függetlenül tanultam, ő is tanult, és mindketten fogunk dolgozni. Miért baj ha valaki erre vágyik?

2012. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!