Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Halyós András az zsidó?

Halyós András az zsidó?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 12:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tehát zsidó
2012. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Dehogy az, honnan veszitek ezt... amúgy az ilyen kérdések értelmetlenek és sose értettem minek kérdezgetik az emberek, b*szki a népünk kib*szott sokat keveredett, olyan ember nincs Magyarországon, akire azt lehetne mondani, hogy 100%-ig valamilyen származású, szerintem kb. ez a helyzet. Hiába adjátok elő ezt az üldözési mániától és paranoiától bűzlő szövegeteket, hogy minden politikus és média személyiség zsidó, ez rohadtul nem igaz, pld. Gyurcsányba is egészen biztos, hogy nincs, vagy max. alig van zsidó vér, ugyanez Orbán, Bajnai... Schiffer mondjuk tényleg zsidó, de ő is max. félig. A médiába is sem Fábry, sem Friderikusz, sem Bajor Imre, sem Gálvölgyi, Vágóról azt hallottam, hogy anyai ágon van benne valami, de szerintem jó ha 15-20% zsidó vér van benne, mert ő se néz ki annak, ahogyan Hajós sem... komolyan ez valahogy elterjedt, hogy fogjunk mindent a zsidókra, de ez egy annyira hamis ellenségkép, konkrétan arról sincs fogalmatok, hogy-hogy néz ki valójában egy echte zsidó, de azért zsidóztok, olyan embereket akik fehér bőrűek, kék-zöld szeműek, világos hajúak... mint ha bármi emberi tulajdonság a származás velejárója lenne... nevetséges az egész, mintha a fehér ember annyival jobb lenne mondjuk a zsidóknál, araboknál, feketéknél, ugyanúgy számos bűn köthető a fehér, európai/angolszász emberhez és képzeljétek semmivel nem vagyunk jobbak, mint a zsidók, mert az egész emberiség bűnös.


De b*szki tényleg gondolkodjatok már el azon, hogy ha valakire rásütitek, hogy zsidó, akkor az-azt jelenti, hogy ő echte zsidó, namost, az echte zsidó, az Izraelből jön, ami egy meleg, ázsiai ország, olyan országok környékén van, mint Szíria, Egyiptom, Irak, Szaúd Arábia, Libanon... ha valaki echte zsidó, minimum valami ilyesmi kinézettel kell bírnia, mint a felsorolt ország népeinek.


Tehát minimum valami ilyesmivel: [link]

[link]

[link]


és k*rvára nem ilyennek: [link]


pedig benne tényleg lehet zsidó vér... na érthető? aahh ha a h*lyeség fájna..

2015. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!