Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány létemre sok a fiú barátom...

Lány létemre sok a fiú barátom, és kevés a lány. Ez gond?

Figyelt kérdés
Utálom,amikor pletykálnak rólam, mert ugyebár igy sokszor látnak fiúkkal. Mit tegyek? Ne vegyem ezeket figyelembe, vagy ne barátkozzak többé fiúkkal?
2012. ápr. 11. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd figyelembe. Pletykálni mindig fognak, ha valami kicsit félreérthetőt teszel.
2012. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem gond sőt jobban teszed én is inkább fiúkkal barátkozom, van egy nagyon jó barátnőm vagyis mostmár odáig jutottam vele, hogy jójó csak nevetek rajta magamban, mert azthiszi hogy vmi versenyben vagyunk és azon van hogy lekörözzön minden téren amibe én nemfogok beszállni hagyom örülni, az egész annyira közhelyes" hogy még leírni is felesleges, és nem 15 évesek vagyunk, amikor még normálisnak tekinthető az olyan dolgok pl, hogy katinak kék nacija van na akkor nekem már csak piros kell ami sokkal jobb.
2012. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

25éves vagyok :) fiúkkal nőttem fel, bátyám van, sokkal egyenesebbek, és őszintébbek mint a csajok. de belebuktam. ugyanígy voltam mint te, pletykáltak, leszóltak, a csajok utáltak amiért én értettem a pasik nyelvén, stb..

és fel is kellett adnom a velük való barátkozást, mert be kell látnom fiú és lány közt van barátság, de férfi és nő közt nincs!!!!! és már nem tudok barátkozni, mindig félreértik a viccet , poént, flörtnek veszik,és előbb utóbb kikezdenek vele, pedig egy éve házas vagyok,és szeretem a férjem. Szerintem te is így fogsz járni...

2012. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok 49/F, és van egy 40 és egy 27 éves barátom, hölgyek. Nincs ebben semmi, kinek a pap, kinek a papné.
2012. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó igaz, az az életkor meg már a másik szakasz ismét, mikor már le vagytok nyugodva :D
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Granulátum ***** válasza:

Nem gond.


Néha tudnak segíteni a fejfájásodon ;)

2012. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!