Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, ha a volt LB-m mindenkit ellenem fordított?

Figyelt kérdés
A volt LB-m minden barátomat kisajátított. Tudom, hogy mindenki kibeszél a hátam mögött, a szemembe meg jópofiznak, meg segítslget kérnek... Ezenkívül mindenkinek van LB-je+ nem bízok meg teljesen senkiben...
2012. ápr. 11. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LB? Legfelsőbb Bíróság (Kúria)?
2012. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
legjobb barát -.-
2012. ápr. 11. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az az LB?
2012. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, valszeg nem vagyunk egy korosztály:-)

Miért fordított az LB-d mindenkit ellened? Előbb ezt kellene tisztázni.

2012. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Békülj ki a barátnőddel
2012. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva fogalmam sincs. Egy ideig jól megvoltunk (4 és fél évig), de aztán valahogy elkezdett megutálni vagy én nem is tudom. Az is lehet, hogy féltékeny rám, mert jobban tanulok vagy valami.
2012. ápr. 11. 16:18
 7/9 anonim válasza:
Próbálj kedves lenni másokhoz..és új barátokat szerezni! Egyébként aki a hátad mögött kibeszél akkor nem igaz barát! Tudom mit érzel velem is volt ilyen de túlléptem rajta :) azótz van új Lb- m meglátod hamarosan neked is lesz ;))
2012. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. ápr. 11. 16:32
 9/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:
7-es jól mondja. Bár én azt még hozzá tenném, hogy ha a barátaidat ilyen könnyű ellened fordítani, akkor a felmerülő bizalmi problémák miatt kérdésessé válik, hogy tényleg a barátaid-e, vagy hogy érdemes-e velük továbbra is barátkozni.
2012. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!