Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább ahogy bánnak...

Nem bírom tovább ahogy bánnak velem mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Iskolába járok 9.-es vagyok, de a középiskolában is az van kb. mint általánosban volt. Senkit nem érdeklek. Levegő vagyok nekik, csak akkor néznek felém, ha valamiért leb*szhatnak mert nem tetszik nekik amit csinálok, vagy azt akarják hogy tegyek meg valamit, kihasználásra arra jó vagyok nekik, de csak arra. 8 és háromnegyed év alatt mióta iskolába járok, két emberrel tudtam csak haverkodni, még általánosban régebben, már azokkal se tudok beszélni. És nem esik jól látni, hogy van egy osztálytársam akinek egy vadidegen emberrel sikerül összehaverkodni kevesebb mint 1 nap alatt, meg a többieknek is, van egy csomó haverjuk, ismernek egy csomó embert is a mostani iskolámban, én nekem meg senki sincs akit egy kicsit is érdekelnék, aki kihívjon. Általánosban piszkálni hagytam magam, azt itt már nem hagyom. De most középiskolában meg még az is hátrány hogy városban van én meg egy kis izé faluban élek, ahol nincs semmi és az fiatalok tajparaszt módon viselkednek. Sokszor próbáltam haverkodni és nem sikerül, mondok valamit aztán válaszolnak és ennyi, egyik se akar velem elbeszélgetni. Nem bírom tovább mit tehetnék? Mondjuk nem vagyok olyan nagymenő hogy minden hétvégén részegre iszom magam, nem is dohányzok, nem csinálok ilyeneket, gondolom ez nagy hátrány, de ismerek olyanokat akik ezeket nem csinálják mégis jóba vannak sok emberrel.

2012. ápr. 14. 10:32
 1/1 pelgrim ***** válasza:
Miért várod másoktól az érdeklődést ? Érdeklődj magad iránt, saját lehetőségeid iránt, tűzz ki magadnak egy célt, egy ideált amiért érdemes küzdeni, és tegyél meg érte mindent. Ne törődj másokkal azok érdeklődésével irántad. Így téve egy idő után megváltózik a helyzet.
2012. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!