Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most előjött megint a depressz...

Most előjött megint a depresszióm egy-két hete, nagyon kéne tanulni, de egyszerűen nem megy. Ma csak feküdtem, meg aludtam, meg csak úgy voltam. Itthon el sem merem mondani. VAlakinek esetleg van valami jó tippje, hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha elmondanád, hiszen nem Te tehetsz erről! A szüleid mit szólnának hozzá, vagy miért nem mered elmondani?


Egyébként én is hasonló problémával küzdök, remélem, érkezik használható válasz...

2012. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értik meg a dolgot itthon, az a baj. Anyu mindig azzal jön, hogy örüljek, hogy van lakásunk, van mit ennünk, meg hasonló dolgok. Én ennek tényleg örülök, meg is tudom becsülni, de nem érti meg anyum, hogy ez nem minden..., és általában csak lecseszést kapok, hogyha elkezdem ezeket mondani. Magamtól kerestem fel annó egy pszichológust, mert a rossz hangulatomat csak ilyen egy-két napos múlandó dolognak gondolta, meg azt mondta, hogy már jó dolgomban nem tudok mit kitalálni. Pedig amúgy totál átlagosak a körülményeink, semmi extra, de én ezt tudom is becsülni, és nem is vágynék többre, de pl. a szüleim egymás mellett élnek, de szó szerint egymáshoz sem szólnak, meg ilyenek... Bocsi, hogy hosszú lett.
2012. márc. 19. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a pszichológus, aki ilyet mond, visszaadhatja a diplomáját. Keress másikat.
2012. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezeket anyu mondja, nem a pszichológus, ő kedves.
2012. márc. 19. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyors beavatkozás: következő éjszaka ne aludj. Másnap reggelre vagy legkésőbb délutánra vége a depressziónak, mintha kicseréltek volna (kb. az esetek 70%-ában működik). Nem csinálhatod, ha bipoláris vagy, vagy autót kell vezetned / gépeket kezelned (tehát balesetveszély lenne abból, hogy nem vagy kipihent).


Amúgy meg orvoshoz kell menned, de a tabletták csak két hét alatt hatnak.

2012. márc. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!