Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék lelki és fizikai...

Mit tehetnék lelki és fizikai gyengeség ellen!?

Figyelt kérdés

pszichológusnál isjártam futok is sokszor megtiportak lelkileg is karomba ütöttek de sosem éreztem magamba annyi erőt hogy valakivel is megharcoljak (itthon báttyám is basztat azt küzdhetek ellene és nagyon nincs ínyemre már!!!)

és mindig vesztesként szállok ki belőle.késsel jön nekem meg eldö9önget ha neki ugrok,neki megyek.


2012. márc. 10. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Igen. Van aki egyszerűen nem tud szembeszállni senkivel. Nem gyengeségből és nem gyávaságból. Csak egyszerűen annyira békés, hogy megbénul attól, ha bántják, és nem tud reagálni sehogy. Te ilyen vagy. Tudod, a delfinfióka is elhatározhatja, hogy márpedig ő holnaptól kalapácsfejű cápa akar lenni, attól még nem lesz az. Rossz példát hoztam fel, mert az állatok annál bölcsebbek, semhogy változni akarnának. Ez is csak nálunk embereknél van, hogy nem érezzük jól magunkat a bőrünkben. No, és teszünk róla, hogy más se érezhesse jól magát a maga bőrében. Vagy a maga békéjében.
2012. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!