Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miket csinálsz ha van egy...

Miket csinálsz ha van egy magányos szombat estéd? A barátom nincs itthon, a húgomra vigyázok így itthon kell lennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyat, ami feltölt, megerősít a nőiességemben, egész héten rohangálok h érezhessem h ápolgatom a lelkem. Aludni fogok persze, de majd csak később :) milyen tippjeitek vannak?

20l


2012. ápr. 21. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Manikűrözz, pedikűrözz, csinálj pakolást az arcodra, szedd ki a szemöldököd, borotváld le a lábad, hozd rendbe a sarkadat, a könyöködet. Nézzél TV-t, hallgass zenét, és pihenj!
2012. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézz csajos filmeket. Például Doktor Szöszi. Szóval ilyen tipikus "hú, mi nők vagyunk a legszupibbak és minden király" filmeket. Több példát nem tudok, mert nem szeretem őket. :)

Esetleg meditálj meditációz zenére, meg ilyen női tevékenységek, amitől erősödik állítólag a lélek meg a valami.

2012. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nemtudom nekem elég sok magányos szombat estém van mert nem járok már partyzni, a palim meg nem mindig tud velem lenni, ,mert távkapcsim van, a barátnőim meg a hapsijaikkal vannak. de én csak simán tvt nézek, lehet elég ostoba vagyok, de engem a travel channel totál kikapcsol. egyébként hallgathatsz relax zenét, egy jó fürdő, nézd meg a naplementét a hugoddal. Olvasgass, keresztrejtvényezz, csinálj egy teát, vagy egy pohár bor... annyi minden van.. és légyszi ne úgy fogd fel hogy ez egy magányos szombat este nem kötelező a szombatot társaságba tölteni, ettől még nem vagy lúzer. Ez is csak egy este :)
2012. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tévé,netezés(nem csak gyakorikerdesek.hu és facebook van a neten) ...a hugod mennyi idős?
2012. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

8 éves és 9körül leteszem aludni.

Nem érzem magam negatív értelemben magányosnak, épp h élvezem h kicsit magam vagyok és csinálhatok mindenfélét amitől baromi magabiztos leszek és jó nőnek érzem magam. A pohár bor pl jó ötlet, az valamiért hangulatos :D

2012. ápr. 21. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
jó de csak a hugi lefektetése után, nehogy aztán szédelegve babysitterkedj:D
2012. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és persze: fel fog tölteni...de mennyire, megerősít a nőiességedben, még a lelkedet is ápolgatom..., aludni is csak később fogsz...addig sikíts..;D
2012. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi de az eddigi válaszok jóval hasznosabbak voltak, leállhatsz
2012. ápr. 21. 20:56
 9/11 anonim válasza:
Én is pont ebben a helyzetben vagyok, a párom külföldön van. Én vettem egy jó kis cukorka illatú habos fürdőt, tettem fel arcpakolást és csináltam egy finom vacsorát. Most pedig szerintem Jóbarátokat fogok nézni:D
2012. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jóbarátok! szuper ötlet :) :)
2012. ápr. 21. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!