Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy nyomuló...

Mit lehet kezdeni egy nyomuló szomszéddal?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve élünk együtt. A szomszéd, akiről szó van, nem sokkal utánunk költözött be az élettársával. Mostanában egész jóba lettünk, beszélgetünk, összeülünk sörözni néha. A barátom szerint a srác láthatóan nyomul rám. Azt észre vettem, hogy kedvesebb, és keresi a társaságom, de én inkább arra gondoltam, hogy kedvel. Az élettársát nem ismerem csak látásból, ő soha nem csatlakozik hozzánk, nem tudom miért. A barátomat már zavarja ez a közvetlenség a szomszéd részéről. Az a legrosszabb, hogy nem csak a szomszéddal bunkózik, de velem is. Pedig én aztán nem csinálok semmit. Van amikor a pasi átmegy ijesztőbe, most is szabin van, a házuk szembe van a miénkkel, és volt a olyan, hogy támaszkodott a kerítésének és bámulta a házunkat. Kicsit tényleg gáz a dolog, de mit csináljak? Nem akarok senkit megbántani.

A barátom és a szomszéd egy idősek, 28 évesek. Én 21 vagyok, a szomszéd asszonyka pedig 30.


2012. máj. 3. 14:27
 1/3 A kérdező kommentje:

volt a olyan = volt MA olyan

Bocsi! :)

2012. máj. 3. 14:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavarja a párodat akkor ne járjatok össze, vagy pedig kérdezz rá a szomszédnál hogy akar-e tőled valamit.
2012. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen közöld a szomszédékkal, hogy a kapcsolat-tartást ritkítani kell, mert a férjed kezd féltékeny lenni, és te nem akarod őt elveszíteni. Ezek után ne hívjátok őket, ill. ha ők hívnak titeket, mondjatok nemet.
2012. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!