Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, vagy...

Jogosan esik rosszul, vagy csak túlregalom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz a történet..


Szóval van egy bnőm, születésünktől kezdve szembe szomszédok vagyunk, együtt nőttünk fel, az egész család ugye nagyon jóban van. Neki van egy bátyja, meg nekem is van. Ők is együtt nőttek fel ugye. (én 19 éves vagyok, bnőm 18, bátyja 20, bátyám 21) Na de úgy kb. 3-4 éve hogy jobban összebarátkoztak így környékbeli fiúkkal (mármint bnúm és a bátyja, de persze mi is), 5-en 6-an vannak, és egy-két évvel idősebbek náluk. Állandóan együtt buliztunk stb. De már ekkora azt csinálták, hogy ún. kanbulikat rendeztek mondjuk bnőm bátyjánál, és engem így ugye nem hívtak meg, meg bnőmet se, de ő végül ott kötött ki, és mindig később tudtam meg, h ő is ott volt. Jó ez rosszul esett, de nem csináltam belőle problémát, elfogadtam, h a bnőm mindig is olyan magának való volt, sosem jut eszébe magától kihívni, csak ha el kell kísérni vhova... De most idén volt a ballagása, ahova meghívott, pontosabban nem szeméylesen, hanem ajándékügyben beszéltem anyukájával és ő mondta, h szívesen látnak és a szűk családi ebéden is (enyémen is ott volt). Bnőm elég feledékeny meg lusta, úgyhogy valszeg ezért nem hívott meg korábban, vagyis csak említette, h vár majd, de a meghívóért én mentem át elötte lévő nap. Voltam is a ballagáson, utána ebéden meg a vacsorán is, ahova műr nem a családtagokat hívták meg, hanem az én egész családomat meg szomszédokat meg ugye a krönyékbelieket, akiket említettem. Ez nem olyan ereszd el a hajam buli volt, hanem olyan beszélgetős, mert ugye anyukájuk, szomszédunk is itt volt, olyan hajnali 4-ig beszélgettünk, aztán hazamentünk. Ez eddig oké, csak már itt elkezdték beszélgetni, hogy egész héten milyen jókat buliztak ugyanott, tehát bnőméknél, vmint, hogy a következő nap milyen bulit csinálnak és milyen sokan lesznek. De engem egyáltalán nem hívtak meg, és ez az elmúlt 2-3 évben mindig így volt, hogy egyáltalán nem hívtak át, pedig szinte minden nap volt vmi összejövetel ott (csal szülinapkor hívtak át).. és a bátyámat se hívták el, pedig ugye neki is, meg nekem is a legjobb barátunk ők. Eléggé rosszul esik, főleg, hogy most látom, hogy külön csoportjuk is van, hogy majd ynáron mennek nyaralni, meg midnen évben mennek, de oda se hívtak meg (tesómat egyszer igen, de bnőm még csak meg se kérdezte, h akarok-e menni)... ti mit gondoltok erről, nekem nagyon rosszul esik ez.


2012. máj. 6. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akiket te jó barátaidnak tekintesz, azok valójában csak a szomszédaid. Szomszédok vagytok, tehát néha bratyiztok egymással, de egyáltalán nem vagy olyan fontos nekik, mint ők neked. Az, hogy együtt nőttetek fel, nem jelent semmit, egyáltalán nem jelenti azt, hogy életre szóló barátok vagytok. Csak szomszédok vagytok és régi ismerősök, ennyi. Felejtsd el őket, ne rágódj rajtuk, és keress olyan embereket barátnak, akiknek tényleg fontos vagy.
2012. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de nekem ez akkor is fura, hogy régebben mindent együtt csináltunk, együtt nyaraltunk, együtt buliztunk, rengeteg közös élményünk van, mindent ismerünk már a másikban stb, és azt csak így el lehet felejteni. Főleg, h szerintem a többiek nem is igazán a barátaik, inkább csak olyan bulizós haverok. Pl. szalagavatójára én mentem csak el egyedül a "barátai" közül, pedig nekem is másik városból kellett visszautaznom, aztán utána meg vissza..
2012. máj. 7. 01:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később rájön majd, hogy ők nem igazi barátok, te viszont az vagy, de amíg erre nem jön rá magától, addig ne erőltesd rá a társaságodat, mert attól csak rosszabb lesz.
2012. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!