Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le a barátomat...

Hogy rázzam le a barátomat (haveromat)? Már jó ideje haverok vagyunk, meg osztálytársak, de valahogy nem vagyunk egy szinten (ha értitek) és azt érzem, hogy rossz hatással van rám (nem drogoztat be meg ilyenek, csak lelkileg nem esik jól vele lenni).

Figyelt kérdés
Mivel egy suliba járunk, meg közel lakunk egymáshoz így még nagyobb kihívás...

2012. máj. 6. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el suliban másokkal barátkozni, esetleg másik osztályból, ha tudsz... Iskolán kívül meg nem olyan nehéz ignorálni.
2012. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyszerűen a szemébe mondod, hogy nem akarsz vele barátkozni. Én is így csináltam mikor hasonló helyzetben voltam. Oda állsz elé és megmondod neki. Szerintem ennyiből megérti ő is és hagyni fog.
2012. máj. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem az ok hogy lerázod őt, de előtte mindenképpen megérdemli hogy elmond neki mi is a problémád vele. inkább vessz össze vele minthogy csak úgy lerázd, ezzel neki is ártasz, meg saját magadnak.

nekem is van úgymond több olyan haverom is aki nem áll egy szinten velem, és ha valami nem tetszik, megmondom neki, és maximum megsértődik, de attól még a barátom marad és számíthatok a jövőben rá.

míg ha megmondod neki hogy nem akarsz barátkozni vele, azzal saját magadat is jellemzed, hogy azért mégsem vagy olyan magas szinten mint ahogy azt gondolod.

A másik ha már ilyen felnőttnek érzed magad, akkor miért nem mondtad meg neki mi a problémád.

amúgy meg ha az életedben adódik egy probléma, akkor talán az azért van mert azt még meg kell tanulnod kezelni.

2012. máj. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a baj az, hogy nagyon rég ismerem, régen bírtam is, de most már nem igazán, sőt a terhemre van, de megbántani igazán nem szeretném és úgy érzem nincs rá mód, h ne tegyem meg, ha lerázom
2012. máj. 7. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!