Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem elválasztanak a legjobb kollégáimtól? Jelenleg 11 emelet választ el engem olyan lányoktól, akiket nagyon nagyon kedvelek.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőzni ne a munkahelyedre járj, ott dolgozni szokás.
2012. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nem érdekli a vezetőséget, hogy te kikkel jössz ki, ha át kell szervezni a munkát vagy az osztályokat, akkor átteszik. Ha meg nem ez történt, akkor is biztosan volt rá ok. A munkahelyen senkit nem érdekel, hogy te kikkel vagy jóban, úgy csinálják, ahogy a leghatékonyabb a munkavégzés. Én is dolgoztam együtt 5 csajjal, akikkel álom volt dolgozni, mert nem volt féltékenykedés, nem volt piszkálódás, összetartottunk jóban-rosszban. De sajnos megszűnt, most már hatan vagyunk hatfelé. Ez van.
2012. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HOgyhogy miért van az? Te dolgozol ott, neked kell tudnod.....
2012. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dolgozom! Tudod vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy 2 nagyszerű kolléganőm van és velük vagyok minden hétköznap. Köszönöm a kommentedet, a válaszodból kiindulva te nem egy mosolygós narancs, hanem egy befordult citrom lehetsz! :)
2012. máj. 7. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Inkább vagyok egy szép citrom mint agyatlan liba :D
2012. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont :)
2012. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik tündéri kolléganő. Nos, a citromot mindenki utálja, kb mert olyan, mint egy csoffadt, éretlen narancs, plusz Pamela jó munkaerő, így ő mindenhova kell. Mi itt ketten meg szívózunk a többiekkel :D Jelentem Pamela visszatért! PÁ!!!
2012. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!