Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a legjobb...

Hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek, hogy meghízott?

Figyelt kérdés

21/L

Mióta külön egyetemre járunk (2éve) észrevettem a barátnőmön, hogy eléggé megvan hízva. Ritkán találkozunk így észrevehető. Viszont szokott járni futni, pingpongozik és néha szokja mondani, hogy éppen fogyókúrázik vagy valami.

Persze mindig azt mondom neki, hogy minek akar fogyókúrázni?! Nem kell, így jó, ahogy van.

Mondhatjuk kegyes hazugságnak is (engem nem zavar), de úgy érzem úgy lenne helyes, ha ezt közölném vele.

Mi a véleményetek?


2012. máj. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
-Meghíztál.
2012. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel sportol és fogyókúrázik, nyilván tisztában van vele, ezért nem kell külön bejelentened.


Viszont a fentiek hallatán nem kell ez az "így vagy jó, ahogy vagy" duma, ilyenkor lehetsz őszinte, legyél is. Nem lekövérezni kell, de támogasd a fogyókúrájában.

2012. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem meg amikor ő mondja, és ő emlegeti, hogy sportol, meg minden, akkor annyit tehetsz, hogy azt mondod, valóban erősebb alkatúnak látod mint 2 éve. és biztos visszanyeri hamar az alakját ha ilyen kitartó. így nem hazudsz és nem bántod, mert bíztatod. ha ő nem mondaná, azt tanácsoltam ne mondj semmit. de láthatóan zavarja, így nem kell neki szépíteni. max annyit, h nem olyan szörnyű, mint ahogy ő látja magát, de érted mi a baja.
2012. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Figyelmezteted, h ne sértődjön meg, megkérdezed, h mondhatsz-e vmit, ami nem biztos h jól fog esni neki, de szereted és ezért mondanád. ÉS elmondod, h úgy látod felszedett pár kilót, hogy még nem vészes, de ha gondolja figyeljen oda, de hangsúlyozd, h téged nem zavar és hogy így is jó valóban, csak szembetűnő a változás. Kérdezd meg mi lehet az oka, és biztasd, segítsd, h ne kezdjen esztelen fogyiba, mert attól csak hízni fog hosszú távon.
2012. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfogadom :)
2012. máj. 7. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én azt nem értem, hogy ha a barátnőd, akkor minek hazudsz neki két éve? Én nagyon megbántódnék, ha kiderülne, hogy a barátnőm a szemembe hazudik :(
2012. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te tehetsz arról, hogy zsírgép lett!Szerintem ha szólsz agyonver.
2012. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

soha nem hazudtam neki! pláne nem két éve...

nemrég figyeltem csak fel erre a dologra..és azért mondtam neki h jolvan igy ahogy van, mert azmár régebben volt...azota hizott meg... (de azert nem 120kg kell ám gondolni...)

2012. máj. 8. 00:48
 9/9 anonim ***** válasza:

"Megvan hízva"..."néha szokja mondani"


Remélem, csupán elütések - de ha egyetemista vagy és nem azok volnának, az sokkal nagyobb gond, mint megfelelő módon közölni a barátnőddel, hogy felszedett néhány kilót. Ne vedd bántásnak, mert nem az: kérés, hogy légy igényes.

A barátnődnek pedig minden további nélkül megmondhatod, hogy kissé kikerekedett..vigyázzon, ha ez számára fontos.

2012. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!