Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Így terveztétek az életeteket?...

Így terveztétek az életeteket? Változtatnátok? Boldogok vagytok? 36 éves nő vagyok. Sokszor kógondolokozom mostnaában ezen, hogy vajon merre megyek, boldog vagyok e, ezt akartam e.

Figyelt kérdés
És nagy általánosságban ki merem jelenteni, hogy NEM. Nem azt az életet élem amit szeretnék, nem úgy ahogy szeretném.
2012. máj. 9. 20:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Én 25 leszek, és eddig nagyon boldogtalan ember voltam. Az élet minde területén mondhatni kudarcot vallottam...tudom mi az, hogy "lent". Sokszor fel is adtam és reménytelennek láttam a holnapot.

Most jelentős változások előtt állok, és nagy erőfeszítések árán néhány héten belül eljutok eddigi legnyagyobb életcélomhoz...és ez erőt ad ahhoz, hogy változtassak és talán egyszer én is boldog ember legyek.

A lényeg, hogy el tudjam ezt hinni és mindent megtegyek, hogy így legyen. Ez kicsit nehéz, de erősnek kell lenni!



Sok sikert!

2012. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!