Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
A helyzet az h az egyik báttyámnak van egy "barátnője". A csajnak van egy gyereke akivel nem foglalkozik mióta a gyerek meg van ez kb a 10 kapcsolata. Folyton kocsmázik és pasizik a gyereket a dédimama neveli. Nem dolgozik mindenkitől pénzt kér. Alapból is idegesit személy úgy viselkedik mint egy tiz éves. Az egész család idegeire megy. Mindenki probálja elviselni tesóm miatt. De én valahogy nem tudom egyszerűen annyira iritál ha egy nő ilyen a gyerekével nekem ez nem fér bele egyáltalán az értékrendembe. (nekem sajnos nem lehet babám ezért főként bánt ha valakinek van egy egészséges gyereke és nem foglalkozik vele. multkor a gyereket is ide hozta borzasztó neveletlen rugdossa a kutyákat mindent szét dobál ha kedves vagy hozzá is elkezd hisztizni, tudom hogy ez nem a gyerek hibája de akkor is) Lassan már menekülök itthonról mert rosszul vagyok tőle. Hogy viseljem el? mit tegyek?
2010. márc. 28. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem valahogy meg kellene értedned a bátyáddal, h jobb, ha szakít egy ilyen lánnyal.Ahogy leírtad, borzalmasan egy lecsúszott személy lehet, gondolom hasonló családi háttérrel.Ez olyan tipikus Mónika show-s szereplő...nem dolgozik, alkohol, a gyereket lepasszolja, váltogatja a partnereket, kultúrátlan....jobb távol maradni az ilyenektől.
2010. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen a háttere is hasonló őt is a mamája nevelte az anyja napi szinten iszik. A nagynényje is elvált és hasonló életet él. A mi családunkban pedig ez egyáltalán nem szokás.
2010. márc. 28. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy irritál,engem is irritálna a helyedben!csak egy baj van: a bátyád választotta,és ez ellen nem tudsz sok mindent tenni.Sajnos meg kell várnod,míg kinyílik a szeme a testvérednek,addig meg maximum finom célozgatásokkal utalhatsz arra,mit érzel.csak vigyázz,ne hogy ne higgyen Neked,vagy gonosznak kiáltson ki,és elhidegüljön Tőled!Tarts ki,és inkább írd ki magadból a gondokat,d ne szíts veszekedést,ezzel csak mások malmára hajtod a vizet.
2010. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Undorító vagy, miért fúrod a bátyád kapcsolatát? Ha a csaja sugárban hányna a házban, azt is el kéne viselned, mert ő választotta, ennyi.
2010. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem fúrom a kapcsolatukat. Abszolúlt nem irtam egy szóval sem hogy elszeretném őket választani csak egyszerűen borzasztó hogy mikor haza jövök heti egy napra akkor sem érzem itthon jól magam. Sőt már ott tartunk h inkább az egész család jön hozzám. S szerintem ez nem normális h egy hét tagú családból hat menekül egy miatt, de megbántani sem akarom bár mindig azt mondja h nem komoly csak most nincs ideje normális nőre és addig is legyen valaki.
2010. márc. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!