Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki utálja a homoszexuális...

Aki utálja a homoszexuális embereket, azok miért foglalkoznak állandóan velük?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nekem nincs bajom a homoszexuálisokkal.


De nem értem. Aki annyira utálja őket (meg általánosít, hogy szerinte minden meleg lánynak öltözik, vagy a lányok fiúnak stb) az miért foglalkozik állandóan a melegekkel, és a melegek életével??

Miért látja mindenkiben a meleget??


Normális ez? Én egyszerűen nem értem , hogy aki ezt a dolgot utálja, az miért nem tudja magában csinálni, és miért kell nekik állandóan a melegek életével foglalkoznia....ha annyira utálja őket, akkor minek foglalkozik velük?


2012. máj. 15. 09:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek a divatmelegeket utálják akik még fel is vágnak vele hogy ők mások.

Egy normális emberen nem látszik hogy meleg-e,és ha meg is mondaná valószínűleg jobban tolerálnák...

2012. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

semmi baj nem lenne a melegekkel ha nem vonulgatnának meg nem reklámoznák magukat.


a heterok se vonulgatnak..csak a búzák.

2012. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem értem hogy hogyan ismertek fel egy meleget amikor már alig különbséget tenni a hetero meg meleg között.Komolyan mondom sok meleg férfiasabb mint sok hetero.


Az embereknél főleg a maradibb gondolkodásúaknál ez gyakori téma hogy "hmmm Éve meg Juci járnak fujj".

Magyarországon évtizedekig agymosás volt a kommunista diktatúra hatására.Kelleni fog pár év mire az emberek nem fognak foglalkozni a másik ember anyagi helyzetével , kinézetével , súlyával , pénztárcájával , nemi orientációjával , hajszínével és egyebekkel.Évek kellenek hogy az emberek fejlődjenek és továbblépjenek.A kommunista diktatúra mély nyomokat hagyott az országban nem tűnik el olyan hamar.

2012. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
48%

Az éremnek másik oldala is van ám!


Pl itt van állandóan a melegfelvonulás, amit minden évben meg akarnak rendezni. Ez persze nem más, mint provokáció.

Meg most valami meleg olimpiát akarnak rendezni itt Budapesten.

Az már más kérdés, hogy ezzel meg pont, hogy azt sulykolják, hogy ők szinte nem is emberek. Minden egészséges embernek lehetősége van Olimpián részt venni, a mozgáskorlátozottaknak meg ott a Paralimpia.

Na most akkor a melegség is betegség? Saját magukat hazudtolják meg.


Ezekkel a dolgokkal azoknál is beszédtémává válnak, ami amúgy le se sz.rja őket.

2012. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek kell valami hobbi.
2012. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Erre a válasz a magyar társadalom egy sajátossága. Olvastam egy szociológus cikkét, aki a rasszizmust vizsgálta és arra jutott, hogy a magyar emberek többsége, ha nem ért egyet valakinek az életével, baja van a származásával, azt el akarja lehetetleníteni. Tehát a homofób emberek nem csak szimplán utálják a melegeket, vagy nem értenek a dologgal egyet, hanem mindent megtesznek, hogy hátrányba hozzák őket. Azért vájkálnak az életükben, foglalkoznak a jelenséggel, beszélnek róla, mert ezzel el akarják érni, hogy a melegeknek minél rosszabb legyen, végső soron az az ethosz lebeg előttük, ha minél rosszabb lesz a melegeknek, akkor a jövőben egy meleg sem lesz. A "meleg" helyére be lehet helyettesíteni bármilyen kisebbséget is.

A fejlett, nyugati államokban sem ért egyet mindenki a homoszexualitással, de a kritikai hozzáállásukat egy civilizált határon belül mondják meg, és pl. egy homofób munkáltatónak eszébe sem jutna megválni meleg beosztottjától.

2012. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

00:48


Hát ha ez van itt Magyarországon az eléggé szomorú. Mi az h el akarják lehetetleníteni mások életét? Ha ez igaz, akkor eléggé nagy szégyen ez az ország. Én sem foglalkozok más magánéletével, mert semmi közöm hozzá, és ezt nagyon jól tudom.

De ha pl meleg lennék, és valaki az én életemben vájkálna, ahhoz odamennék, és megkérdezném, hogy ezt mégis hogy képzeli. De amilyen indulatos vagyok néha az ilyen emberek miatt, jól pofán is csapnám. Csak félek, hogy még ez sem segítene.


Azért eléggé szomorú, hogy ebben az országban mindenki a másikkal van elfoglalva, hogy van egy mérhetetlenül ostoba réteg, a Jobbik párt meg csak adja alájuk a lovat.....

2012. máj. 17. 09:55
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Ennek a mentalitásnak a kialakulásában, az egész jobboldalnak szerepe van, kiváltképp' a kdnp-nek, majd ezt überelve a jobbiknak.
2012. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ja azt én is olvastam, hogy a Jobbik meleg meg ateista ellenes. Őket kéne kivégezni meg börtönbe zárni, Vona Gáborral az élen....


Amúgy a felvonulással a legtöbb meleg (aki normális) nem ért egyet, ezt valahol asszem a sajtó is közölte, de nem tudják megakadályozni.

2012. máj. 18. 10:27
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit talán megkésve válaszolok a kérdésre, de most találtam rá. Nagyon jó kérdésnek tartom, mert tényleg sokan ilyen b.uzis vicceket is mondanak (nem azt mondom, egy-kettő van, amit az ember elmesél, vagy ilyesmi, de vannak, akik direkt ezen röhögnek), keresik az alkalmat, hogy kiröhögjék a melegeket. Ez szerintem nagyon gáz. De ez nem csak velük van így. Ha egy egyszerű YouTube-oldalt megnézel, tele van olyan emberekkel, akik csak azért kattintottak videókra, hogy lepontozzák.

Én Bon Jovi rajongó vagyok, és egyszer találtam a neten egy oldalt, aminek az volt a neve (már nem létezik): The Internet's Only Anti-Bon Jovi Fan Page. Valaki FIZETETT azért, hogy utálhassa az együttest. Az egész oldalon annyi volt, hogy ott volt az énekes, John képe, és egy negatív szöveg róluk, illetve egy ímél cím, amire a készítő várja a bandát lehúzó íméleket... -.-

De pl. mikor még általános iskolás voltam, szóval jó régen, volt egy barátnőm, aki Tokio Hotel fan volt. Vonatkoztassunk el attól, hogy nem egy Rollings Stones az együttes... Volt 2 koncertjükön is, és ő mesélte, hogy egyesek Rammstein pólóban (gondolom, mert ők is német banda, vagy mit tudom én) mentek a koncertre fujjolni. Ebből megint az következik, hogy valakik JEGYET VETTEK csak ezért, de ha nem is vettek, felkeltek, odamentek, frissen kivasalták a rammsteines pólójukat, hogy pont ott legyen, elmentek oda busszal, stb. És a netet is elárasztják ezek a anti-fan oldalak. (Ma Justin Bieberrel megy ugyanez, akit magam is nagyon gagyinak tartok, de nem FIZETEK ezért, vagy FEKTETEK BELE ENERGIÁT.)

Nem biztos, hogy kielégítő választ adtam a kérdésedre, de én sem igazán értem.

2012. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!