Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, válás lesz a vége?

Mi tegyek, válás lesz a vége?

Figyelt kérdés
Utálom az anyósomat! Mikor találkozunk, mindig beszól, pofákat vág rám. Ott tartok, hogy nem megyek hozzájuk, de ez szerintem hosszútávon nem egy tartható helyzet. Kérem a férjemet beszéljük meg négyen, ő nem hajlandó, mert szerinte én legyek belátóbb. Csak tartok attól, így válni fogunk. :((
2012. ápr. 9. 08:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Ha te elválsz az anyós miatt.......szép kis házasság
2012. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem érted a kérdést, ez így egy tarthatatlan helyzet. Szeretem a férjemet nagyon, de anyóst utálom, mindig aláz, és férjem egszer sem áll ki mellettem. Már egyáltalán nem megyek anyóshoz - bár ő még így is tud szúrkálni. Ez így összességébe vezethet váláshoz. Amit én nem szeretnék.
2012. ápr. 9. 08:22
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
anyós miatt ne, de ha teletömi a gyerekét minden szarral, az rá halgat, akkor könnyen megvan a baj. Be tud kavarni a szarságaival rendesen. Tudom...
2012. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez a baj, meg tartok tőle, hogy a férjemnek mikor lesz az nehéz, hogy csak az én szüleimhez megyünk. Előbb-utóbb csak robbanni fog.
2012. ápr. 9. 08:24
 5/26 A kérdező kommentje:
Én már se ünnepi ebédre, semmire nem megyek.
2012. ápr. 9. 08:25
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A férjed attól mehet a szüleihez, mert Te nem mész. Egyébként anyós miatt ne válj el.
2012. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogyilyen helyzetbe kerültél!!!!


Egy megoldás van: elmész anyósodhoz úgy hogy a férjed nem megy. És nyíltan megkérdezed tőle most akkor hányadán álltok és tulajdonképpen mi is a baja veled.

Próbáld úgy hogy ne egy óriási veszekedés legyen belőle, hanem tényleg normális beszélgetés.


Én azt nem értem hogy miért utálkozik és miért beszál rád? Már az elejétől nem szeret?

2012. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég, ha ketten az anyósoddal leültök megbeszélni (nem kell oda 4 ember) Kérdezd meg tőle, miért nem szeret téged, megbántottad-e valamikor valamivel, vagy mi a kifogása ellened?

Két felnőtt ember normális esetben ezt meg tudja tenni.

Valószínű, hogy ő is érzi, hogy nem szereted, valami sebet te is ejtettél, ezeket kellene tisztázni, és elsímitani.

Akárhogyan is, tiszta vizet kellene önteni a pohárba, megpróbálni rendbehozni. (Ismétlem, nézz a lelkedbe: biztos, hogy csak egyedül ő az oka, hogy a kettőtök kapcsolata így alakult???)

2012. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, az első pillanattól kezdve. Én már gondoltam rá, hogy átmegyek egyedül, csaak a férjem hallani sem akar róla. Olyan, mintha rettegne az anyjától.
2012. ápr. 9. 08:31
 10/26 anonim válasza:
Szerintem a férjedtől is gáz, hogy nem áll ki melletted. Még ha esetleg nincs is igazad, hajlania kéne arra, hogy megbeszéljétek a dolgot vagy kiálljon melletted.
2012. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!