Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak?

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha nem kapják meg amit akarnak, bármilyen témáról is legyen szó, máris megsértődnek? Vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

2012. máj. 16. 23:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszi, na ez egy hasznos válasz.

Igen, nálunk is állandóan duzzogás van. Nem azért mentem hozzá, mert még egy gyerek kellett, hanem egy férj! Nem jött össze sajnos.

2012. máj. 16. 23:35
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

A kérdést úgy kellett volna feltenni:


Miért ilyen némely ember?


És máris értelmes válaszokat kaptál volna.


A férjed ilyen, és ezt kiterjeszted kb. 3,5 milliárd férfira. Az azért nem semmi.

25/L

2012. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te vagy ilyen. Én is belefutottam már egy ilyenbe sajnos.
2012. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Most konkrétan a sértődöttségre gondolsz?Én ezt tapasztalom a családom összes férfi tagján!Apámon,bátyámon,exeimen is.Hihetetlen!


apám: nem beszél velem olyankor,a legtöbb 3hét volt eddig,hogy mégcsak telefonon sem(mindegy is,mert amúgyis 2 kérdésnél többet sosem tesz fel nekem,szóval mást nem kommunikál).


bátyám:ritka nagy elmebeteg,csapkod,dühöng,szintén k*ssol napokig


exem: eltűnt napokra,nem hívott,aztán előkerült,mert épp valamin besértődött!


de ezt inkább a karakteresebb,erőszakosabb férfiakon vettem észre!az érzelgősebb nyámnyilább hapsikban még nem csalódtam,igaz őket meg én szomorítottam el :D

2012. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

> Megtennéd, hogy visszamész az állatkertbe aludni?

Akár tetszik akár nem, az ember is csak egy állat.

Azért javasoltam hogy olvass ilyen könyveket, cikkeket, mert az ember viselkedésének rengeteg részletére értelmes, racionális magyarázatot adnak.

2012. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Úgy látom a nők értik csak mit is akartam kérdezni. Hát az én férjem még nyámnyila is, de tudom én választottam. IJ



Az ilyen tipikus felsőbbrendűségi mániában szenvedő férfiakat sem bírom, akik egyből kb. leidiótáznak valakit mert fel mert tenni egy kérdést, amivel alapból a hiúságuk, vagy bármi más okból kifolyólag nem értenek egyet....

2012. máj. 17. 00:30
 17/21 anonim válasza:
34%
Ez most komoly?Én még nem vagyok házas(kapcsolatom viszont van)...de soha nem teregetném neten ki a szennyest!Akár milyen is a férjed,hozzá mentél!!És ezt családon belül kéne tisztáznotok.Most felnőtt fejjel feljössz ide és ugyan olyan embereket kérdezgetsz mint te magad vagy.Mennyetek el 1 házas tanácsadóhoz v mit tudom én...de szted h esne a párodnak,ha látná h ilyeneket írogatsz::így jártam,meg én választottam..stb.Ha ennyire sajnálod magad h így jártál akk hagyd el és kész.Ha meg úgy se fogod akk ne sajnáltasd itt magad,ülj le és beszéld meg vele.Senkire nem tartozik h milyen a férjed.Senki nem ismeri..ez csak a te oldalad....(Milyen jó lenne már h ha a férjed meg ide írna..h jajj segítség a feleségem mindennek elhord,kiteregeti a problémáink,valakinek ötlet?...stb)KOMUNIKÁCIÓÓÓ.Talán próbálkozz meg vele!Nem sértésnek szántam ezt a levelet..tanácsnak!
2012. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát közöttük is rengeteg féle idegzetű van.

Szóval van olyan, amelyik a plafonon van már csak attól is, ha szerinted jobban állna neki egy másik nyakkendő, de van olyan is, akinek a szeme se rebben, ha üvöltve elküldöd a fenébe.


Kerüld el a hülyéket.

2012. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz jön majd, azt meg annyira sem hogy ennyire megoszlik.


Nagyon érdekes, tetszik! :)


Azoknak pedig akik tudnak olvasni + értelmezni is pontosan mi is volt a kérdés, majd arra írni, köszönöm a válaszokat! :)

2012. máj. 17. 16:52
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ez a fránya általánosítás... Bezzeg, ha a másik nemtől érkezik egy ilyen jellegű, kritikus hangvételű kérdés, azt töröltetik, telekárogják, kérdezőt elküldik a kedves anyukájába az ugyanilyen SÉRTŐDŐS nők. Úgy kellett volna feltenned a kérdést, hogy "Miért ilyen a férjem?"

Egyébként a sértődékenység, hiszti emberi és nem férfiúi tulajdonság.

2012. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!