Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresd elo, add oda, menj...

Keresd elo, add oda, menj utana, hozd haza? -miert ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Vizsga idoszakban vagyok, erettsegizek. az egyik osztalytarsam kolcsonkerte az egyik konyvemet. mondtam hogy egy feltetellel odaadom, ha pentek estig visszakapom. erre fel tegnap 3 x csicskaztatott, hogy hova menjek a konyvemert, aztan egyikre sem hozta el. vegul aznnyit mondott, hogy leteszi (a varos masik feleibe) s menjek utana...felhaboritonak talalom. miert ilyenek sokan???
2009. jún. 27. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ne tegyél senkinek semmi szívességet, csak annak, akiben tényleg megbízol. Tartsanak bunkónak, engem is annak tartanak, de nem érdekel.

Azt, meg hogy miért ilyenek az emberek... fogalmam sincs. Inkább csak élvezik, hogy tiszta hülyének nézhetik a másikat.

2009. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oszd le, vegye már észre magát! És soha többet ennek az osztálytársadnak ne adj semmit!
2009. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!