Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak az osztálytár...

Miért piszkálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Az egyik oszt.társam év eleje óta piszkál.Félévkor az o.főm keményen beszólt neki hogy álljon le és azóta abbahagyta.(eddig mindenfélével dobált, röhögött rajtam, kibeszéltek páran de egyik se mert a szemembe nézni, sosem szólnak hozzám)és most az osztályból vannak páran akik még nem is ismernek de már leírnak mindennek, ha rám néznek vagy kimondja valamelyik tanár a nevem már röhögnek. A suliban mindig csendesebb vagyok, nem vagyok az a nagypofájú és nem szeretek visszaszólni. De most év végén megint elkezdtek piszkálni. Valaki segítsen!

2012. máj. 20. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

ha fiú vagy akkor segít ha verekszel, ha megvernek sem olyan gáz ha nem sírva rohansz el az első ütés után.

ha lány vagy akkor ez van. szívás, de pár év múlva ha informatikusnak mész továbbtanulni, akkor mindenki imádni fog. még ha bányarém vagy is.

2012. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rajcziz ***** válasza:
Figyelj, azáltal, hogy nem szólsz vissza, nem beszélsz velük, könnyű prédát látnak benned. Úgyhogy vagy kezdj el visszaszólogatni (én nem ajánlom), vagy viselkedj úgy, hogy tiszteljenek. Az én osztályomban is voltak ilyen alakok, de engem békénhagytak, holott kb. olyan voltam, mint te, mert tudták, hogy mit engedhetnek meg velem szemben és mit nem.
2012. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
41%
szia. Nekem is volt olyan osztalytarsam akit igy piszkaltak o kibirta pedig neha sirt is miatta :/ szerintem menny at egy masik suliba :)
2012. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Az elmenekülés nem megoldás. Én azt javaslom, hogyha tanulósabb vagy, akkor segíts nekik, de ne hagyd, hogy kihasználásba menjen át. Ha ezután fognak piszkálni, akkor lesz mivel zsarolnod őket.

2012. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én azt javaslom, hagyd rájuk, egyszer csak megunják. én is voltam már hasonló esetben, és egyszer rámuntak, és még bocsánatot is kértek, úgyhogy fel a fejjel. ne vedd magadra
2012. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Odamész a főkolomposhoz mosolyogva mintha csak kérdezni akarnál tőle valamit és egy gyors ütéssel betöröd az orrát.Ennyi.
2012. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Állj ki magadért ...
2013. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!