Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeptemberben a gimiben hogy...

Szeptemberben a gimiben hogy tudnám az osztálytársaim nevét megjegyezni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kint van a suli honlapján a névsor, hogy még kiket vettek fel rajtad kívül, akkor egyszerű a dolog.

Rájuk keresel iwiw-en vagy fészen, és máris be tudod azonosítani néhányukat. Persze ha van róluk fotó is fent.

2012. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rajcziz ***** válasza:
Úgyis megjegyzed őket egy-két héten belül. Emiatt fölösleges aggódni.
2012. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamar menni fog magától,nem kell készülni rá.
2012. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megnyugodtam, az utolsó kommentelőt meg nm kommentálom
2012. máj. 21. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. KAP módszerét kell alkalmazni. Mikor odalép hozzád valaki és bemutatkozik, hogy "Szia, Laci vagyok!" akkor te megszólalsz, hogy "Én is!". Aztán ha szól neked, hogy "Te Laci!", tudod, hogy hívják a másikat :D.


Az első héten annyiszor be fogtok mutatkozni a tanároknak, egy nap 3-4-szer biztos, hogy a végére már unni fogjátok.

2012. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!