Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj ha kitörlök fbokról...

Az baj ha kitörlök fbokról néhány rokont, ismerőst, osztálytársat, távoli családtagot?

Figyelt kérdés
Nagyon sok felesleges ember van, vagyis nem is tudom én tényleg csak azokkal szeretném "körülvenni" magam, akik fontosak nekem, és túl sok olyan ember van aki nem fontos, hülyeséget kommentel be, stb. Ez nagy bunkóság lesz így? Ez csak egy virtuális valóság, mindenesetre azért letiltottam az üzenő funkciót, szóval ha már letöröltem nem tudnak majd üzit küldeni?
2012. máj. 21. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ha telekommentelnék mindenféle baromsággal az üzenőfalam először megkérném őket hogy ne tegyék (hivatkoznék arra, hogy üzleti okokból vagyok fent és a partnereim szemében nem vetne jó fényt rám egy tinicsajhoz hasonló adatlap) különben letörlöm őket


amúgy fognak tudni üzenetet írni ha törlöd, blokkold le úgy rád se tud keresni

2012. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy eget rengető jelentősége lenne a FB-kapcsolatoknak, akármilyen szempontból...
2012. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem :). szerintem ebből a szempontból nagyjából kétféle ember van: 1. aki egyetlen találkozás után is bejelöl fb-n (és általában mondja is, h majd be fog) 2. aki azokat jelöli be, akikkel a való életben is jóban van, akivel bármikor örülne a találkozásnak és szívesen beszélgetne. 1. 3-600 ismerőse van, 2. max 150, bár még az is sok. én is az utóbbi vagyok. szoktam törölni és engem is szoktak, a legkevésbé sem zavar. kb 90-100 ismerősöm lett 5 év alatt. nekem tökéletes, nem gyűjtöm őket
2012. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
241 ből maradt 41.
2012. máj. 21. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem értem a kérdezőnél, hogy ha ilyen igénye van, hogy sikerült visszajelölni azt, akit valójában nem is ismer? :)
2012. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!