Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek, hogy a barátnőm elfelej...

Félek, hogy a barátnőm elfelejt ha egyetemre megy, éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Nincs sok barátom, nagyon zárkózott vagyok és valamiért úgy érzem, hogy nem kedvelnek az emberek, nem utálnak, csak levegőnek néznek, nem hívnak sehova, stb. Szóval a pár barátom közül a legtöbb elfoglalt vagy a világ másik felén él, viszont van egy, aki mindig ráér és jön velem mindenhova, mert nem jár most iskolába. De jövőre ő is kezd az egyetemen, és attól félek, hogy nem lesz ideje rám és nem akar majd találkozni velem, mert egy csomó új embert megismer és új barátai lesznek.. Nekem nem nagyon sikerült barátokra szert tennem az egyetemen, így pláne félek, hogy elveszítem. Tudom, hogy nem ismeritek a barátnőm, de szerintetek ez reális félelem? Történt már veletek ilyesmi?
2012. máj. 22. 19:30
 1/5 Strigi ***** válasza:

Nem lehet megítélni, reális-e, amíg ki nem próbáljátok. Az biztos, hogy ha ezen nagyon aggódsz, akkor meg fogja érezni rajtad, akár veszekedés is lehet belőle, és _ez_ lehet az, ami elrontja a kapcsolatot! Legyél optimista, azt ő is megérzi, és sokkal jobban alakulnak majd a dolgok!


(forrás: én a legjobb kapcsolatomat szúrtam el azzal, hogy előzetesen túlaggódtam a külön városokba költözést...)

2012. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát őszinte leszek, valamennyire el fogtok távolodni egymástól. Az egyetem és az új ismerősök, a beilleszkedés, a tanulás le fogják fárasztani és kevesebb ideje lesz rád. De ezt ne fogd fel rossz dologként! Én is ilyen voltam mint te de aztán elkezdtem beszélgetni igazán a társaimmal, elmentem velük sörözni dumálni (közös téma mindig akad) le kell hogy foglald magad, találj egy oyan hobbit aahol esetleg megismerhetsz még több embert akikkel barátkozhatsz közös érdeklődéssel. Ne keseregj nem dől össze a világ ha már nem taliztok olyan sűrűn és egyébként is értékes ember vagy te és nem néznek levegőnek, csak keltsd fel a figyelmüket és ami nagyon fontos beszélgess mindenkivel akivel csak lehet!
2012. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A félelmed reális és nagyon sok mindenki átélte. A középiskolás barátok nagyon nagy része lekopik, marad ismerősnek, az egyetemiek közül se sok marad, de több valamivel. Most nem világos, hogy havercsaj vagy a szerelmed, de sokáig nem fog tartani. :( Ez igy természetes.
2012. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kevesebbet fogtok találkozni.Ez tuti.De ne hanyagoljátok el a barátságot,keressétek egymást.

Én is zárkózott vagyok,fősulin nincsenek barátaim.:/ Viszont még az általános iskolában megismert emberkékkel vagyok a mai napig.Igaz egy héten egyszer találkozunk(valakivel kevesebbszer),de a mai napig megmaradt a barátság.

Pedig nagyon másfelé sodort minket az élet.

2012. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én ebben az évben éltem át ilyesmit. Az én egyik barátnőm is

egyetemre ment. Mások város, suli meg barátok. Az elején még minden hónapban egyszer találkoztunk meg beszéltünk hetente többször, Ma már ritkán találkozunk és csak hétvégén beszélünk :( Sajnos ebben az is közrejátszik, hogy féltékeny voltam az ottani barátaira amiért velük többet van. Meg olyat csináltam (csak, hogy többet beszéljünk), hogy felhívtam minden nap. De már bánom mert már nagyon eltávolodtunk egymástól. Én is zárkózott vagyok mint te de remélem neked nem ez lesz mint nekem. 20/L

2012. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!