Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem érint rosszul,...

Csak engem érint rosszul, hogy egy tanítványom, akiről azt hittem viszonylag közel állt hozzám nem is keres?

Figyelt kérdés
Többször is járt bent, kollégák mesélték hogy volt akinél órára is beült, de engem egyszer sem keresett. Tudom, nem a világ vége, de rosszul esik. Más hogy van ezzel? Olyan érzés mintha csak kihasználtak és eldobtak volna.
2012. máj. 23. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy oka van rá.

Én például nagyon jó viszonyban voltam az egyik tanárommal gimiben, és bele is szerettem. Persze nem mondtam el neki, viszont nem tudom, mennyit tud, tudott róla. Ezért inkább nem keresem. Lehet, hogy nem szép dolog, de nem tudom máshogy kezelni a helyzetet. Lány vagyok, és ha valaki tetszik, ösztönösen flörtölök vele, márpedig egy volt tanárommal nem akarok, kínos lenne.

2012. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
középiskola vagy egyetem?
2012. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy közel állt hozzád?
2012. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze h rosszul esne mindenkinek, csak most itt hirtelen jaj de okosak egyesek.


Csak az nem tiszta a kérdésedből, hogy milyen értelemben állt közel hozzád? Volt "több" is köztetek vagy csak sima tanár-diák kapcsolat? Ne legyünk álszentek, tudom, hogy jaj de csúnya dolog, na ehhez képest, ami nálunk is ment a gimiben, az kb egy brazil szappanopera volt már. Az egyik oszttársam éppen az angoltanárnéninket kefélgette elég sűrűn és tiszta vicces volt, mert kb mindenki tudott is róla, csak hát amolyan tabutéma volt. Osztkirándulásokról meg már meg se szólalok ..


Na de kérdésre visszatérve:

milyen kapcsolat volt ez a diákoddal???

2012. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!