Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Londonban melyik weboldalon...

Londonban melyik weboldalon érdemes állást és elbérletet keresni?

Figyelt kérdés

A Gumtree az egyetlen megoldás? Mert az tele van scam-mel.


A másik kérdésem, hogy szerintetek mennyi az a reális idő, amin belül sikerül albérletet találnom, ha kiutazok Londonba? Ugyanis addig nagyon drága szállodai díjat kell fizetnem. Munkásszálóra nem megyek, mivel sok értékem van, nem szeretném azokat kockára tenni.


2012. máj. 23. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Albérlet akart lenni a szó a kérdésben.
2012. máj. 23. 20:55
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb álláskereső oldal.

Ezen kívül konkrét munkahelyek weboldalán lehet még nézelődni.


Pl az NHS, vagy Tesco, Asda, egyéb üzletek.


Én 3 nap alatt találtam albérletet, de már otthonról körbenéztem. Mondjuk nem Londonban, mert az túl drága induláshoz.

2012. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak egy praktikus tanács: ha drágállod a szállodát, ne munkásszállóra, hanem diákszállóra (youth hostel) menj, az értékeidet meg tedd be csomagmegőrzőbe, így még mindig olcsóbban kijössz.


Munkakeresésnél meg nagyon nem mindegy, hogy milyen munkára gondoltál. Mármint a keresés szempontjából.

2012. máj. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!