Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitene, ha párotok...

Idegesitene, ha párotok mindig hazudozna ilyen dolgokban? (lent)

Figyelt kérdés

Nem nagy dolgok, csak elmegy egy haverjával, azt mondja ezzel meg azzal megy, aztán nem is azzal, hanem a másikkal. Ezt naponta eljátsza.

Nem birom megérteni miért kell ebben hazudni?

Nekem mindegy, hogy melyik haverjával megy, akkor miért nem mondja meg az igazat, hogy melyikkel megy.

Előbb is elment itthonról, mondta hogy X jön érte, kinéztem az ablakon és Y volt ott.

Nem értem!


2011. jún. 29. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezted már h. miért csinálja ezt?

Amúgy az én párom is szokot hazudozni kis dolgokban.Egyszerűen nem érti meg h. nem azért cseszem le amit csinál hanem azért mert hazudik.Szerintem ennyi idősen már nem lehet leszoktatni a hazudozásáról.Ilyen ember és kész.

2011. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, mert arra gondolnék, hogy ha ilyen kis dolgokban hazudik, akkor fontosabb dolgokban is simán megteszi. Kérdezz rá,miért csinálja. Esetleg azt hiszi, utálod X-et? De akkor is hülyeség lenne.
2011. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ne tudd lekövetni...ha vaj van a fején akkor mondhatja azt hogy jajj nem x-el voltam hanem y-al...tudod szoktam ilyet csinálni és közben lehet hogy z-vel volt

vagy csak szimplán heccelni akar

2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem normális dolog, hogy hazudik neked. Erről komolyabban el kéne beszélgetnetek. Mert ha ilyen apróságban hazudik, ki tudja, miben hazudhat még, amit most még nem tudsz.

Én biztos nem hagynám ezt annyiban.

2011. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon idegesítene. Azon agyalnék folyton, hogy épp mikor mond igazat, meg mikor nem...


Én is mindig igazat mondok, elvárom, hogy a partnerem se legyen hazug, és tök mindegy, hogy apró vagy komoly dologról van szó.

2011. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már, azt mondta nem tudja, csak úgy.

Még én vagyok a rossz, hogy nekem nem tetszik, ha hazudik.

Igen, engem is idegesit, mert azon gondolkodom mostanában, hogy mi van, ha ezekről tudok, de nagyobb dolgokról nem, amikben hazudik:(

2011. jún. 29. 12:52
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
én ismerem Y-t meg tán X-et is de őt nembiztos. Y nagyon jófej csak kicsit alkoholista(nálam kevésbé de ő is az)
2011. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyébként 4 éve élünk együtt.

Azt már tapasztaltam, hogy másoknak szokott füllenteni, meg "nagyokat mondani", de hogy nekem miért, azt nem tudom:(

2011. jún. 29. 12:54
 9/20 anonim ***** válasza:

12:51-es vagyok.

Ha ilyen a hozzáállása, akkor érdemes megkeresni az okát. Beszéljétek meg, mielőtt feleslegesnek tartaná, hogy bármit is elmondjon neked.

Ha a problémára így reagál, hogy téged szúr le, ez csak egy védekezés.

Talán ideje eldöntenetek, hogyan tovább.

2011. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet valami üzleti ügybe keveredett bele, vagy nem tudom. És a neveket azért dobálja ide-oda.
2011. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!