Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan gyerek körülötted,...

Van olyan gyerek körülötted, akit szívből utálsz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a gyerkőcöket, minden gyerekes barátunk szívesen jön hozzánk, hívnak magukhoz, a párom is és én is nagyon jól elvagyunk velük.

DE! Van a szomszédban egy kislány, kb. 8-9 éves, és olyan iszonyatosan sipít, sikít, nyafog, hogy az nem emberi. Tegnap is a mi házunk előtt "saraztak" este fél 10-kor. Megőrülök tőle.

Lassan az egész utca retteg ettől a gyerektől.


2009. jún. 29. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a gyerekeket nekem is van 5 de a szomszéd kisfiut én is utálom,köveket dobál át,mászik a kerítésen,bejön a lakásba és elveszi ami tetszik neki,kajaidőben rendszeresen megjelenik és ül az asztalhoz és kér enni,mindent lepisil,letapossa a virágaim és még sorolhatnám.Már szoltam az anyjának is de hiába.És ő még csak 5 éves.
2009. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy vannak nagyon rossz gyerekek. Mikor gyerek voltam, volt olyan, akit utáltam, mert mindig csúfolt, verte a többieket, lopott tőlem. Illetve volt egy másik gyerek, akit utáltam. Egyszer "szórakozásból" petárdát dobott rám és a biciklimen a féket is elvágta.
2009. jún. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Azt hittem szemét vagyok! Én a barátnőm gyerekét utálom, szerintem gonosz! Tönkreteszi az anyját. Én úgy szégyellem magam emiatt, de nem tehetek róla, nem szeretem. :((
2009. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!