Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőmnek szül a macskája...

A barátnőmnek szül a macskája és ezzel van elfoglalva napok óta, normális?

Figyelt kérdés
Hogy nem mer elmenni órákra sehova, mert mi van, ha megszül a macska és valami nem megy magától, ott kell lennie. De már napok óta ez megy, tiszta hülye..
2012. jún. 8. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Te egy jó nagy bunkó vagy, én is izgatott lennék a helyében, a kismacskák nagyon jó dolgok tudnak lenni.
2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Felesleges dolog, segíteni nem tud, utána meg még úgysem nyúlhat hozzájuk... Azért hülyének nem mondanám, izgatott... Pár nap és elmúlik.
2012. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Normális, igen.
2012. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiscicák születése nagy öröm:). Igaz, csekély az esélye, hogy valami baj történne, én legtöbbször azért mégis ott voltam régen a nőstényekkel, inkább fogtam a kiscicát, amikor rágta el a köldökzsinórt, hátha tovább akarja majszolni. Persze, tudom, jobb az állatnak magányosan fialni, de egy kisgyereknek lehetett is beszélni:D..
2012. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2012. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, de ha megszül, úgyis ott lesznek, de neem, mert a "mama cica" nagyon gyenge és mi van, ha elpusztul..
2012. jún. 8. 23:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked sosem volt háziállatod? De nem olyan, amit csak úgy tartasz, hanem olyan, amihez kötődsz? Akit te neveltél, szerettél, tanítottál, gondoztál..?
2012. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyusunk 3 hete szült. Én is így voltam, mint a barátnőd. Szerencsére semmi gond nem lett, de ha igen, akkor soha az életben nem bocsájtottam volna meg magamnak, hogy nem voltam ott. Tudod van, akinél a kutya vagy a macska családtag. És aggódunk, féltjük. Főleg, ha először szül. Közel sem biztos, hogy minden rendben lesz, és bizony lehet, hogy életet, életeket menthet az, ha ott a barátnőd a közelben. Még ha szerinted "csak" macska életekről is van szó. Persze lehet, hogy minden lezajlana tök simán, de ebben nem lehetsz biztos.
2012. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Érzéketlen vagy. Ha ő lesz terhes és azzal lesz elfoglalva, akkor az is zavarni fog? Kis jövevények érkezése mindig izgalommal tölti el az érző embereket, legyen az baba, kutya, macska, kiskecske, bármi. Én is mindig szaladtam haza a macskámhoz mikor pocakos volt, hogy ottlehessek mikor szül. Ha éjszaka fialt, előtte felébresztett, de akkor végigvirrasztottam vele az éjjelt, hiába másnap iskolába kellett menni. Ha kialakul az állat és a gazdája közt egy bizonyos láthatatlan kötelék (amit te nem érthetsz, hisz a leírásod alapján téged hidegen hagynak ezek a dolgok), akkor mind a gazdának, mind pedig az állatnak jó érzés, ha például egy ilyen helyzetben segítséget kap a jószág, de legalábbis érzi a törődést. Nem hülye a barátnőd, viszont a helyében biztos szakítanék veled, ha pár napig nem tudnál nélkülözni egy olyan dolog miatt, ami számomra nagyon fontos lenne.
2012. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Mondjuk azért túlzásba nem kell esni, a macskák elég ügyesen levezetik a saját szülésüket.


Ja, a mi anyacicánk az olyan fáradt volt, miután megszülte az öt cicust, hogy amint kijött az utolsó, rá fél órára már kint volt a kertben :)

2012. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!