Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni a kirekesz...

Nem tudom elviselni a kirekesztést. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemsokára gimnazista leszek. Az ott lévő évfolyamban nem ismerek senkit így eléggé magányos leszek.Az itteni barátnőim is ugyanabba a gimibe mennek, de nem abba az osztályba, viszont ők most kezdtek összejönni azokkal akik majd az évfolyamba lesznek.Engem persze soha nem hívnak meg a bulikba pedig én is a legjobb barátnőjük voltam addig, ameddig én nem lettem annyira ismert mint ők és én biztos nem vagyok annyira jó party. Most, hogy még általánosba járok már most sem foglalkoznak velem. Őszintén szólva nagyon gyerekesnek gondolom ezt az egész viselkedést mert tudjátok nálunk a "lánybandába" mindig úgy van, hogy valakinek mindig kirekesztettnek kell lennie. Most én vagyok a soros. Nincsenek barátaim.Mit csináljak most ezzel a helyzettel?Nem akarok kitaszított lenni.:( Előre is köszönöm a válaszokat! :) 15/L
2012. jún. 10. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez egy természetes folyamat,majd összejön egy új baráti csapat az új iskolában.
2012. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sz*d le oket. A gimiben majd kialakul egy uj barati korod! No meg jarj mas tarsasagokba is, pl iratkozz be egy sportklubba vagy egyeb klubba (korus, ejtoernyozes, amit akarsz), rengeteg baratod lesz. :)
2012. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak tudod az új iskolában lévőkkel már mindenkivel összebarátkozott.Mindenkit ellenem állít.Tényleg nem lesznek barátaim.Csak azt nem értem hogy egy több éves barátot, hogy tud így szemrebbenés nélkül lecserélni.
2012. jún. 10. 17:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebbe van velemi;))
2012. jún. 10. 17:27
 5/9 A kérdező kommentje:
*valami
2012. jún. 10. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem erdemli meg a baratsagodat. No meg azok sem, akik latatlanban neki hisznek.
2012. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mit kezdjek a most kialakult helyzettel? Nemsokára itt lesz a bankett, de valahogy annyira nincs kedvem elmenni!:(
2012. jún. 10. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben így vagy úgy de lesznek barátaid, a kérdés az, neked mind1-e, hogy kik avagy sem, ha esetleg a menő csajok kirekesztenek akkor a lúzerek szó nélkül befogadnak, ha meg a menők befogadnak akkor meg mázlid van xD 16/F
2012. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja es nem muszaj kizarolag csajok alkossak a barati korodet. A fiu-lany baratsagok (NEM romantikus kapcsolatra gondolok, hanem egyszeruen baratsagra) bizonyos szempontbol sokkal ertekesebbek, mint a lany-lany baratsagok. Nekem pl gimiben kb ugyanannyi lany baratom volt, mint fiu. Klikkesedes meg alig volt...
2012. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!