Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ezt én gondolom rosszul?...

Baranka kérdése:

Most ezt én gondolom rosszul? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Barátnőm akivel már 12 éve ismerjük egymást megkért, hogy nálunk aludhasson a lányával, mert a gyereket kell vinni orvoshoz. Nem értettem, hogy miért szombat este kellett ehez eljönni mikor hétfőn kell vinni a gyereket orvoshoz. Nem is ez a lényeg. De a hűtönkből csak úgy .aszán lazán megeteti a gyereket meg magát. A sütiből amit sütöttem utólag kérdezi meg, hogy megkóstolhatja-e. Nekem nem is ezekkel a dolgokkal van bajom, ha én hívom meg hozzám őket(mert ugye akkor egyértelmű, hogy etetem, itatom a vendégem) de a barátnőm könyörgött, hogy jöhessenek ide aludni. Maga után nem mosogatót el, egyszer sem kérdezte meg barátnőm segíthet-e valamikben. Most én látom furcsán a dolgokat? Vagy ez normális dolog, hogy így viselkedik valaki ha elmegy vendégségben? Mert szerintem nagyon nem az!!!

2012. jún. 10. 20:57
1 2
 1/12 mosolyogj! ***** válasza:
52%
12 év után ennek már természetesnek kellene lennie (mármint annak hogy otthon érzi magát nálad, miért nem ajánlod fel neki hogy legyen nálad amikor csak akar? ha tényleg szereted ez nem lehet gond....)
2012. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mennyire vagytok jó barátnők. Ha tényleg szívbeli legjobb barátnők vagytok, szerintem nem olyan nagy gáz, de ha csak úgy épphogy vagytok jóban, akkor nem normális dolog. Én csak magamból indulok ki, ha hozzám eljönne a legjobb barátnőm, aki már 18 éve tényleg a legjobb, zokszó nélkül megengedném, hogy bármit egyen a hűtőből. De mondjuk nálunk sem szokás ez, én viszont felajánlanám, hogy érezze magát otthon. Tudom, hogy fordított helyzetben ő is így reagálna és nekem sem kéne megkérdeznem, hogy ehetek-e valamit a hűtőből. Mondjuk az lett volna a minimum, ha már kiszolgálja magát meg a gyerekét a hűtőből, akkor hozott volna valami kaját cserébe.
2012. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem jól fejeztem ki magam! Vendégségben evidens, hogy így viselkedik az ember. De ha szívességből akkor nem normális dolog.
2012. jún. 10. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a férje elől menekült el, csak nem meri mondani. Írd össze pár anyaotthon, segélyszervezet számát, és add oda neki búcsúzásnál.
2012. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én szeretem a barátnőm nem erről van szó. De ha egész hónapra csak 3000 forintom van kajára akkor gáz szerintem.
2012. jún. 10. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
hát én egyik bnőmnek sem nyúlkálnék csak úgy a hűtőjébe. még a gyerekkori bnőknek sem, még a saját testvéremnek sem.és ezt én sem kaptam még soha az életben, hogy valaki azt higgye ő lakik itt.
2012. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ehhez szerintem pofa kell.
2012. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor ne ide írd, hanem neki mondd meg. Néha gyereknek....
2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is ehhez pofa kell, jó vastag a bőr a képén, az biztos. Ilyen bunkókkal nem barátkoznék, akik még viselkedni sem tudnak.
2012. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Neked van igazad. Nem tudom, milyen mélységekben vagytok barátnők, és milyen személyiség alapból, de én biztos nem tudnám szó nélkül hagyni. Ha "csak" barátok lennénk, de ez mondjuk már a sokadik húzása, akkor köszönöm, ezután a vendéglátás után lehet, hogy nem keresném magamtól. De, ha fontosak vagytok egymásnak, akkor megjegyezném neki négyszemközt, hogy "örülök, hogy tudok nektek segíteni, de nem számítottam vendégekre. Fizetés előtt vagyok és örülök, ha magamnak tudok ételt varázsolni az asztalra, nemhogy még egy fél családnak. Kérlek, tartsd ezt tiszteletben, ha már így alakult."
2012. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!