Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak én gondolom ezt...

Most csak én gondolom ezt rosszul?

Figyelt kérdés

Ha egy nő hajtana a párodra mit tennél?


Mert én semmit,kivárnám hogy mi lessz belőle.Nem hivnám és kérném számon a másik nőt.

Ugy gondolom ha kellek a páromnak ugyis elutasitja a másikat,ha beavatkoznék és mondjuk nem jönne létre köztük semmi ki tudja hogy egy másikkal nem-e probálná meg ujra.


Most őszintén,logikátlanul gondolkozom?


2011. szept. 6. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez oké, de ha nem fog történni semmi ezzel a nővel ez még nem azt jelenti hogy mással sem ugyhogy mindegy... :)
2011. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván a párodnak kell egyértelműen jeleznie, hogy feleslegesen erőlködik a hölgy. De azért kicsit segíthetsz neki.
2011. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

nem gondolod rosszul

én is inkább várni szoktam, h mizu... mert veszekedtünk már féltékenység miatt, és am kiderült h a csaj csak rokon, vagy legjobb haver nője, stb

figyelek csöndben, és ha bármi olyan történik, ami nekem már megcsalás, akkor lépek

2011. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
azért bemutatkoznék neki,hogy xy felesége vagyok,ő meg itt a lányunk...Aztán meg a férjemre bíznám...
2011. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se tennék semmit. Bármennyire is fáj ő is felnőtt férfi, ergo ha a másik kell neki akkor vergődhetek akármennyire.
2011. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

azért bemutatkoznék neki,hogy xy felesége vagyok,ő meg itt a lányunk...Aztán meg a férjemre bíznám...


Na ez az amit nem tennék..mert igy sosem derülne ki az amire kiváncsi volnék.Mert mivan ha a csaj pont ettől lép vissza de a párom meg akart tőlle valamit?

2011. szept. 6. 13:01
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy társkeresőn megismertem egy pasit,tali után pár napra felhivott a felesége,jól le lettem k..va holott nem tudtam hogy nős,nyilván hagytam a francba.aztán láttam még fennt ,gondolom ujabb áldozatokat keresett.Magyarán a feleség egytől,tőlem ,megszabadult de rajtam kivül ki tudja hánnyal kavart még.
2011. szept. 6. 13:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolod rosszul én sem tennék semmit sem.Aki meg akar csalni vagy lépni akar, ùgyis megteszi.
2011. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Én azért bemutatkoznék, mert hát lehet hogy a hölgyemény azt hiszi, h pasim/férjem szabad préda és azért próbálkozik, nem pedig azért mert a pasim akar tőle valamit. A 'normálisabbja' akkor felfogja, hogy mi van, és tovább áll. Az más kérdés, mikor a férfi a hunyó.
2011. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"azért bemutatkoznék neki,hogy xy felesége vagyok,ő meg itt a lányunk...Aztán meg a férjemre bíznám...


Na ez az amit nem tennék..mert igy sosem derülne ki az amire kiváncsi volnék.Mert mivan ha a csaj pont ettől lép vissza de a párom meg akart tőlle valamit?"


És én még azt hittem hogy benned tényleg nincs féltékenység. Nem azért nem mennél oda mert bízol a férjedben hanem pont azért mert benned van a "mi van ha megcsal?" kérdés, amire csak akkor kaphatsz egyértelmű választ ha nem mész oda. Megsúgom: ha tényleg nem aggódnál akkor a válaszra se lennél kíváncsi.

2011. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!