Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú ember itt a GYK-n?!

Figyelt kérdés
Csomó kérdésnel ahelyett hogy segítenének, csak ócsárolják a másikat, meg oltogatják ok nélkül..én ezt nem értem miért kell ilyennek lenni.
2012. jún. 11. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Unalom, kisebbségi komplexus, feszültség levezetés..vagy mert csak egyszerűen hímivarsejtek..


Én, h látom h ok nélkül vannak lepontozva sokan, mindenkit felpontozok:)

2012. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Aki a kérdezőnek ad igazat, az mellett hogy a válasszal gyakorlatilag kitörölheti a segge-delmét, az a jó válaszadó. Aki meg valós választ ad, az a rosszindulatú válaszoló. El kell dönteni, hogy mire van szükséged? Valódi tanácsra, vagy sima ajnározásra. Mer nem mindegy...
2012. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Hát mert név és arc nélkül, totál személytelenül könnyű oltani bárkit.
2012. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert rengeteg ember vérszemet kap attól, hogy sok h#lye nem google, wiki, tankönyv, lexikon és hasonlókon néz utána a dolgoknak vagy nem olvasnak kicsit vissza itt a GYK-n, hanem egyszerűen beírnak ide egy kérdést, hogy majd a válaszoló megoldja helyette a problémát.
2012. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
látom nem értettétek a kérdést..nyilván nem a jogos beszólásokról van szó itt, ha nem akik OK NÉLKÜL bántják a másikat, dehát igaz, sokan ülnek otthon akiknek nincs jobb dolguk csak oltogatni a másikat:D csak szomorú hogy ennyi beteg ember van, akinek nincs élete és itt éli ki magát:S basszus..
2012. jún. 11. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Aham, de ha itt sápítozol, attól jobb lesz?
2012. jún. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ok nélkül?

Okot mindig lehet találni.


Van sok olyan kérdés, amire a kérdező csak annyit vár, hogy egyetértsenek vele. Aki nem így tesz, máris ellenség és csak sérteget, stb.

Ezek a tipikusan "milyen lett" kérdések szoktak többségében lenni, vagy a "mi a véleményed" kezdetűek.

De itt is van rá egy jó példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

Egy rövid mondatban válaszoltam egy értelmetlen kérdésre és máris én voltam a bunkó, aki nem akar segíteni...


Egy másik értelmetlen kategória (ahogy már elhangzott) az a fajta kérdés, ami naponta többször is elhangzik és egy kicsi belegondolással is akár meg lehet oldani, vagy esetleg 2 szót kéne beírni a keresőbe. Az ilyenekre azért valamilyen szinten jogos, hogy válasz helyett csak 1 linket kap az illető.

2012. jún. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ok nélkül sosem. Mindig van ok. Vagy fennhéjázó, mindenkire magasról tevő, trágár a kérdező. Vagy gondban van a vesszők és a j/ly olyan szintű használatával, hogy az már zavaró. Vagy hülyeség a kérdése, esetleg értelmetlen. Vagy a fent említett típus, aki mással akarja megoldatni a házi feladatát. Vagy a kérdező vallása/világnézete nem egyezik pár válaszoló vallásával/világnézetével. Vegákba belekötnek a nem vegák, nem vegákba belekötnek a vegák. Nem általánosság, de előfordul. Beléd köthetnek akkor, ha rossz, nem odaillő szót használsz, akkor is, ha a lakóhelyedtől 80 kilométeres sugarú körben mindenki úgy használja. De te hiába beszéled az okányi tájszólást, ha a zalanyékiek ezt hibának veszik.
2012. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdezővel, és nem csak azért, hogy most nehogy én legyek aki nem ad neki igazat, és nem mer ellene szólni. Én is tapasztaltam, hogy feltettem valami kérdést, és egyből jöttek a rosszmájú, unatkozó, beszólós szó szerint KÖCSÖG megjegyzések, akik nem akár egy más szemszögből értelmezett jó tanáccsal akartak ellátni, hogy kizökkentsenek az esetleg túlzottan beállt világképemből, hanem azért mert egyértelműen érezhető volt belőlük, hogy bántsanak, mert ebben élik ki mindennapi agressziójukat. Igen ilyen a légkör mo-n, a többség idegbeteg, rosszindulatú (tisztelet a kivételnek). Semmi empátia, semmi beleérzés, inkább egy rideg késszúrás, had legyen még egy szerencsétlen közöttünk, aki ezek után szintén rosszmájú beszólásokon fog élvezkedni pár ilyen gyomorrúgás után.
2012. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok, szerintem egy intelligens ember el tudja fogadni az ellentétes véleményt, és elgondolkodik rajta, nem kezd el egyből hőzöngeni.

A helyesírási hibák javításától meg én is falra mászok! Nem azért mert pártolom hogy írjunk helytelenül, hanem azért mert abból is látszik, hogy nem értették meg az ember lényét, a belső értékét, a kérdés lényegét, hanem szőröznek hülye betűkön (ami akár véletlen elütésből is származhatott)

2012. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!