Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt az az esemény és hány...

Mi volt az az esemény és hány évesek voltatok mikor rájöttetek az élet nagyon kegyetlen?

Figyelt kérdés

"A sors kegyetlen késével sokszor felhasítja életünk során a lelkünket." -áll az idézetben.

Egy nem várt rossz esemény, vagy épp egy hónapok óta tervezett program ami aztán egy mondat miatt teljesen szertefoszlik, egy tragédia, esetleg egy haláleset és még hosszú sorokon keresztül sorolhatnám azokat a dolgokat amikből mindenki részesül élete során.

Arra vagyok kíváncsi h ti mikor és mi volt az az esemény amiből saját magatok rájöttetek az élet kegyetlenségére?



2012. jún. 13. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
aki így áll hozzá az élethez, az régen rossz úton jár...
2012. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
74%
Nem kellett rájönnöm mert folyamatosan kapom a rosszat, így nekem ez természetes.
2012. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam. Szilveszter délután apu az akkor 21 éves bátyámmal elmentek nagypapához. Vittek neki szilveszteri kaját, ha már egyedül akart lenne aznap este. Mikor jöttek haza, egy részeg állat beléjük hajtott. Esélyük sem volt. A r.hadék meg megúszta pár töréssel... Azóta tudom, hogy nem igazságos az élet!
2012. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak problémáim, de töretlen optimizmusom évek óta tart. Az élet szép, pont. :D
2012. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A legelső talán 13 éves koromban volt, mikor rájöttem, hogy a nagymamám soha sem fogja feljelenteni az élettársát, aki már 11 éves korom óta rendszeresen molesztált. Mindig ígérgette, hogy "...a következő alkalommal ha megint megpróbálja...na akkor majd feljelentem" - aztán mégse lett belőle semmi.

Utána 20 évesen, mikor anyám mindenféle szemét qrvának nevezett, mert nem adtam neki pénzt kölcsön. Nem is volt pénzem és neki csak piára meg cigire kellett volna.

2012. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Baby Firefly válasza:
100%
13. meghalt az apukám.
2012. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

sajnos tényleg vannak az életben nehéz sokszor kegyelten helyzetek de túl kell lépni rajta,nem lehet elcsüggedni.

mindig van olyan akinek 1000-szer rosszabb és mégsem panaszkodik,pl. nekünk van mit ennük milliók éheznek stb.

2012. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az élet nem kegyetlen. Te csak 1 szemlélő vagy a több billióból és csak a saját tapasztalataidat ismered. Van amit elvesz, van amit ad. Egy tragédia, egy baleset valakinek a halálával jár, de valahol máshol valaki más megmenekül ettől. Az élet lenyűgöző.
2012. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából két éve tudom, hogy az élet nem fekete és fehér. Sok kis hülyeségből tevődött össze, de mikor az ember benne van, akkor abszolút nem hülyeségként éli meg.


Kezdődött azzal, hogy nem sikerült letenni a nyelvvizsgámat, aminek a következménye az volt, hogy nem kaptam meg a diplomám. Ez még okés, az ember javíthat rajta.


Aztán rájöttem, hogy amit szakmát választottam, rohadtul nem az én világom, így teljesen fölöslegesnek gondolom azt a 3 évet, amit a főiskolán sínylődtem.


Aztán a rég beígért munkát az utolsó előtti héten lemondta a "munkaadóm", mondván, hogy neki erre most nincs pénze.

Tehát teljesen új jövőkép állt előttem. Így persze munkanélküli lettem.


9 hónap munkanélküliség után megtudtam, hogy az akkori kedvesem folyamatosan csal. Mikor felelősségre vontam, akkor azt mondta, hogy meg akar tőlem szabadulni, mert nem akar olyan nőre alapozni, aki nincstelen...milyen kedves! :D


Aztán kiderült, hogy édesanyámnak komoly szívproblémái vannak, amit sürgősen kezelni kell, mert akár az életébe is kerülhet.


Végül nemrég tudtam meg, hogy a kedves exem újra szerelmes, új barátnője van, és most boldog. Biztos jó állása van a lánynak...


Én azóta is munkanélküli, féldiplomás szingli vagyok. Jeeee, király! :D


De tudod, mit! Nem hagyom magam! Azért sem! Leszarom, hogy mi fog még jönni, én azzal is megküzdök, és kilábalok belőle!

Szóval a felhők felett mindig süt a nap.

2012. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21 evesen...eleg sok minden tortent par honap leforgasa alatt, hosszu lenne leirni...majd irok egy konyvet az eletemrol.Majd abban neki latok gorbe tukrot tartani az embereknek.A cime is ez lesz : Semmi sem az aminek latszik ... Bestseller lesz, mar elore latom, Isten engem ugy segeljen!meg fogtok hallani rolam.:) de amig nem kezdem el leirkalni folytatom a cselekmenyt es varpm a happy endet....mert ugyis az lesz. addig nem adom fel es kulonben is csak azert is"
2012. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!