Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt az az esemény és hány...

Mi volt az az esemény és hány évesek voltatok mikor rájöttetek az élet nagyon kegyetlen?

Figyelt kérdés

"A sors kegyetlen késével sokszor felhasítja életünk során a lelkünket." -áll az idézetben.

Egy nem várt rossz esemény, vagy épp egy hónapok óta tervezett program ami aztán egy mondat miatt teljesen szertefoszlik, egy tragédia, esetleg egy haláleset és még hosszú sorokon keresztül sorolhatnám azokat a dolgokat amikből mindenki részesül élete során.

Arra vagyok kíváncsi h ti mikor és mi volt az az esemény amiből saját magatok rájöttetek az élet kegyetlenségére?



2012. jún. 13. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21 evesen...eleg sok minden tortent par honap leforgasa alatt, hosszu lenne leirni...majd irok egy konyvet az eletemrol.Majd abban neki latok gorbe tukrot tartani az embereknek.A cime is ez lesz : Semmi sem az aminek latszik ... Bestseller lesz, mar elore latom, Isten engem ugy segeljen!meg fogtok hallani rolam.:) de amig nem kezdem el leirkalni folytatom a cselekmenyt es varpm a happy endet....mert ugyis az lesz. addig nem adom fel es kulonben is ,,mar csak azert is" mottoju magyar vagyok.:)
2012. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

2 éve, mikor terhes lettem és el kellett vetetnem. Rossz dolgot tettem, megöltem egy embert, én voltam a hibás, mert mégcsak nem is védekeztem. Igazából nem az élet volt kegyetlen, csak én voltam kegyetlen idióta.

Viszont amit utána kaptam, fájdalom, sírás, rémálmok...

Mindenből tanulni kell valamit.

2012. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de nemrég rájöttem, hogy nem az.
2012. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki életében jelen van egy szükséges rossz, aminek egyetlen feladata, hogy hozzájáruljon az emberi jellem fejlődéséhez, az akarat erősödéséhez, hogy az ember megtalálhassa a valódi barátait, azokat, akikre számíthat a bajban. 20 éves vagyok ugyan, de megjártam a poklot, mikor még otthon laktam. Aztán elköltöztem, megtaláltam ezeket az embereket, megtalált a szerelem, és az otthooni helyzet is rendeződni látszik. A rossz nélkül, ami ezelőtt történt talán nem is tudnám értékelni, mit jelentenek ezek...
2012. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!