Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férfiak szeretik ha sajnáljá...

A férfiak szeretik ha sajnálják őket?

Figyelt kérdés

Becsajozási célból.

Az előbb olvastam egy kérdésnél több olyan választ is, hogy a pasik azért sajnáltatják magukat, hogy a nőket felszedjék vele. Nem rossz érzés, hogy a nő -akár csak egy éjszakára, vagy szeretőként- igazából csak megsajnálja őket? Vagy mindegy, a lényeg, hogy vízszintesbe kerüljenek?


2012. jún. 15. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"lényeg, hogy vízszintesbe kerüljenek"

Leírtad a választ.

2012. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem például soha nem kellene olyan pasi, akit sajnálni kell. Én szeretek felnézni egy férfira, nekem ne legyen gyámoltalan egyik sem.
2012. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szereti ha sajnálják öket! Nök férfiak egyaránt! ezért panaszkodnak hogy "vigasztalást" és helyeslést váltsanak kia másikbol! Ez egyfajta önmegerösités hogya másik fél (akinek panaszkodnak) is elismerje hogy nekik(panaszkodoknak) van igazuk! És igen kérdésbena válas!

" a lényeg, hogy vízszintesbe kerüljenek" hogy mijen uton érik el az lényegtelen csak hogy emglegyen!

2012. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 yuda ***** válasza:
100%

Úgy vélem,-és lehet ezzel vitatkozni, -aki sajnáltatja magát, az legyen férfi, avagy nő : sérült lelkületű.

Egy egészséges viselkedésű ember nem sajnáltatással akar célt érni.

Egy férfi pl. legyen szellemes inkább, határozott,kedves udvarias... ezek inkább erények, mint a sajnáltatás, a tutyimutyiság és mindegy, hogy ez manipulatív célból, vagy tudatosan történik. Erre ne legyen büszke senki, hogy pl. másokat manipulál, hogy vízszintbe kerüljön.

2012. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Na úgy látom rendet kéne rakni a fejekben. Mi férfiak nem szoktunk ilyeneket kombinálni mikor csajozunk. Sokkal inkább "túlfényezzük" magunkat, mivel már sok nőt csak úgy lehet felszedni, ha azt látja , hogy a férfi mellet lehet villogni, hogy ő milyen magabiztos, hogy ő milyen gazdag stb. Én még egy férfitársamtól sem hallottam, hogy a sajnáltatás jó dolog lenne. Persze akik alulmaradnak a nők iránti vetélkedésben, azok közül elvétve talán lehet találni ilyen eseteket, de akkor sem maga a sajnáltatás szerintem a fő oka annak, hogy a nő beadja a derekát, ahhoz már kell lennie egy szimpátiának,egy szexuális vonzódásnak,amire maximum kismértékben ráhat a sajnáltatás és a nő úgy érzi itt az ideje "megvigasztalni". De ha nem a sajnálat miatt,akkor is előbb utóbb úgyis megtörténik a vízszintesbe helyezés.


De másik oldalról is érdemes megvizsgálni a kérdést. Ha igaz amit mondasz,akkor azt jelenti, hogy a nők azért fekszenek le egy férfival, mert megsajnálják őket. Jöhet a kérdés: nem rossz érzés egy nőnek, hogy csak sajnálatból dobja oda a testét? Nem érzik magukat könnyen kaphatónak, ha a sajnálattól vezérelve szexelnek?

És ami még ellentmond a feltételezésednek az az, hogy általában a nők a magabiztos,sikeres férfiakat keresik, nem pedig a szerencsétlen,önmagát sajnáltatósakat. Ha ez nem így lenne, akkor alfa hímek lennének a nehéz sorsú emberek pl. hajléktalanok, segélyen élők, stb , mert őket aztán lehet sajnálni.

2012. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#5-nek:

Itt a második válaszra gondoltam pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Lehetséges, hogy rosszul értelmeztem, vagy a kérdésem félreérthető, és nem arra utal, amiről a válaszban van szó.

Nős férfiaknál sanszos, hogy így megy, sajnáltatják magukat, hogy milyen borzasztó a feleségük... De a választ úgy értelmeztem, hogy egyébként is bevethető trükk.

Azt hiszem, hogy a nőknél ez a megsajnálás kicsit az anyai ösztönből fakad. Persze ez nem úgy kell érteni, hogy a magát sajnáltató pasit a fiának érzi, majd lefekszik vele! :D

2012. jún. 15. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok megint. Az említett kérdésben az áll, hogy a férfi "panaszkodott" az aktuális párkapcsolata miatt. Ami megint csak értelmezés kérdése, hogy mi számít panaszkodásnak, mert mindenre rá lehet fogni, hogy panaszkodás,csak mert elmeséli, hogy egy-két dolog nem úgy működik,ahogy szeretné.

Nekem az a furcsa, hogy egy ilyen kérdés alapján egyből elkönyveled a férfiakat panaszkodós csajozógépeknek, miközben ebben a kategóriában minden második kérdésben nők panaszkodnak a férfiak miatt.

2012. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Elkönyveltem volna a férfiakat ilyennek? Akkor nem kérdést teszek fel, hanem kijelentem, hogy így van! Ilyet én úgy látom nem tettem.
2012. jún. 15. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus az olyan ember, aki kapásból sajnáltatja magát - akár még rá is erősít a dologra.
2012. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!