Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan szomszéddal, aki szeret mindent tudni, és amit megtud, szereti szélnek ereszteni?

Figyelt kérdés
Fingani sem lehet tőle úgy, hogy ő arról ne tudna. Ez még nem is lenne ANNYIRA zavaró, ha ezeket a dolgokat nem adná tovább. Nem nagy dolgokról van szó, nincs rejtegetnivalóm, de akkor is zavaró tud lenni.
2012. jún. 15. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Küld el a p*csába.
2012. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó!!! :) Az ilyeneket szuperül lehet szívatni. Kezdj el úgy viselkedni mint aki vagyonra tett szert. Fölényeskedj, ejts el mondatokat a kertben mobilon beszélve, mit fogsz venni stb. Aztán híre megy és valaki biztos visszamondja neked, hogy hallottam mi van... Ekkor kérdezd meg ki beszél ekkora baromságokat??? Majd szembesítsd a szomszédot a baromságával, nyilvánosan. És lehet elölről kezdeni, más területen, új munka stb.... ÉN hatalmasakat szórakoztam ezen, a végén az egész környék tudta, ha rólunk mesél semmi nem igaz, fél év múlva meg nyilvánosan alázták, hogy jobb lenne ha nem kamuzna mindenfélét, mert azt sem hiszik el amit kérdez...
2012. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el ásni egy gödröt a kertedbe csak úgy hagy gondolkodjon :D
2012. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fúú én tutira azt csinálnám, hogy ások egy gödröt úgy hogy neki jól látható legyen és beleraknám egy próba baba kezét :D

Aztán amikor jönnének hogy hallottuk hogy mivan akkor csak ennyit:

"Ja ez? Hát ez csak a betörők elleni védelem" :D

De kíváncsi vagyok hogy ha majd elköltözöm milyen szomszédom lesz :D

2012. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!